- oferty

(347 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Osielsko, Niemcz
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
36,13 m2
Mieszkanie dwupokojowe (36,13m2) na trzecim piętrze w podbydgoskim Niemczu. Kameralna inwestycja położona przy cichej ulicy,…
444 399 zł 12 300,00 zł/m2
Osielsko, Osielsko
Dom na sprzedaż
4 pokoje
136,20 m2
Czteropokojowy dom (środkowy) w zabudowie szeregowej o powierzchni 108 m2 położony w Osielsku. Nieruchomość w…
865 000 zł 6 350,95 zł/m2
Białe Błota, Ciele
Dom na sprzedaż
5 pokoi
123,17 m2
Dom w zabudowie bliźniaczej (123,17m2), położony na działce 382m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilkanaście…
875 000 zł 7 104,00 zł/m2
Białe Błota, Ciele
Dom na sprzedaż
5 pokoi
137,65 m2
Dom w zabudowie bliźniaczej (137,65m2), położony na działce 400m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilkanaście…
895 000 zł 6 502,00 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,75 m2
Dwupokojowe  mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę (pow. 31,75 m2) usytuowane na drugim piętrze w…
384 900 zł 12 122,83 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
57,76 m2
Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę (pow. 57,76 m2 m2) usytuowane na drugim piętrze…
654 900 zł 11 338,30 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
115,41 m2
Nietuzinkowe mieszkanie (115 m2) z wyjątkowym widokiem z tarasu na Wyspę Młyńską !!! Mieszkanie w…
790 000 zł 6 845,16 zł/m2
Nowa Wieś Wielka, Brzoza
Dom na sprzedaż
9 pokoi
407,50 m2
Dwupiętrowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (407m2) na działce o pow. 1403m2 w podbydgoskiej Brzozie.…
999 000 zł 2 451,53 zł/m2