- oferty

(355 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
44,82 m2
Promocja 8999zł/m2 !!! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w…
403 335 zł 8 999,00 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
65,58 m2
Mieszkanie trzypokojowe w dobrej lokalizacji. Duży salon (27m2) dwie sypialnie i garderoba a na przedpokoju miejsce…
649 242 zł 9 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
70,00 m2
Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu…
4 200 zł 60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
50,00 m2
Lokal użytkowy (dwa pomieszczenia) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze…
3 000 zł 60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Bielawy
Lokal do wynajęcia
118,00 m2
7 080 zł 60,00 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
20,23 m2
Mieszkanie jednopokojowe (20,23m2) na siódmym piętrze, na osiedlu Wyżyny. Funkcjonalna, zgrabna kawalerka z widokiem na…
239 000 zł 11 814,14 zł/m2
Bydgoszcz, Wyżyny
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
29,67 m2
 Mieszkanie jednopokojowe (30m2) na parterze, na bydgoskim osiedlu Glinki - Zielone Tarasy. Wykończone mieszkanie, praktycznie…
389 000 zł 13 110,89 zł/m2
Bydgoszcz, Czyżkówko
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
52,56 m2
472 987 zł 8 998,99 zł/m2