- oferty

(349 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Osielsko, Bożenkowo
Działka na sprzedaż
350,00 m2
Nowo wybudowany dom, na działce rekreacyjnej (ok. 350 m2) w Bożenkowie ROD „Energetyk” Dom składa…
185 000 zł 528,57 zł/m2
Bydgoszcz, Osowa Góra
Działka do wynajęcia
212,00 m2
Na wynajem pusta działka o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty…
1 000 zł 4,72 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
74,20 m2
Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które…
920 080 zł 12 400,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
1 pokój
36,66 m2
399 594 zł 10 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
35,63 m2
399 056 zł 11 200,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
58,37 m2
700 440 zł 12 000,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
52,98 m2
524 502 zł 9 900,00 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,56 m2
388 188 zł 12 300,00 zł/m2