- oferty

(355 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
74,00 m2
Mieszkanie 3-pokojowe (pow. użytkowa ok. 74m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do…
386 000 zł 5 216,22 zł/m2
Złotniki Kujawskie, Palczyn
Działka na sprzedaż
3 030,00 m2
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 3030m2 położona w Palczynie gm.…
118 000 zł 38,94 zł/m2
Bydgoszcz, Górzyskowo
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
50,30 m2
Mieszkanie dwupokojowe (50,3m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskim Górzyskowie - parkowanie na…
399 000 zł 7 932,41 zł/m2
Bydgoszcz, Centrum
Lokal do wynajęcia
115,41 m2
Na wynajem nietuzinkowy lokal (115 m2) z wyjątkowym widokiem z tarasu na Wyspę Młyńską. Lokal…
3 900 zł 33,79 zł/m2
Osielsko, Niemcz
Działka na sprzedaż
1 379,00 m2
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 1379m2 położona w Niemczu, gm.…
482 650 zł 350,00 zł/m2
Osielsko, Niemcz
Działka na sprzedaż
837,00 m2
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 837m2 położona w Niemczu, gm.…
292 950 zł 350,00 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje
31,97 m2
Dwupokojowe mieszkanie (31,97m2) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2025 roku na…
444 383 zł 13 900,00 zł/m2
Osielsko, Niemcz
Działka na sprzedaż
1 017,00 m2
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Działka budowlana o powierzchni 1017m2 położona w Niemczu, gm.…
355 950 zł 350,00 zł/m2