- oferty

(7 ofert)
Widok:
Sortuj:
po dacie
Bydgoszcz, Centrum
Mieszkanie do wynajęcia
1 pokój
23,45 m2
Przytulna kawalerka (ok. 24m2) na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Kawalerka przy…
1 500 zł 63,97 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
56,06 m2
TYLKO U NAS! Mieszkanie czteropokojowe (56,06m2), położone na pierwszym piętrze w bloku na Kapuściskach, ul.…
399 000 zł 7 117,37 zł/m2
Bydgoszcz, Bartodzieje
Mieszkanie do wynajęcia
3 pokoje
77,74 m2
Mieszkanie trzypokojowe (70,69m2) na VIII piętrze na nowoczesnym osiedlu ATRIUM PARK: Bartodzieje ul. Gajowa.   Jasne,…
3 200 zł 41,16 zł/m2
Bydgoszcz, Szwederowo
Mieszkanie na sprzedaż
3 pokoje
54,01 m2
TYLKO U NAS!!!   Mieszkanie trzy pokojowe (55,10m2) na pierwszym piętrze w bloku na bydgoskim…
385 000 zł 7 128,31 zł/m2
Bydgoszcz, Fordon
Mieszkanie do wynajęcia
2 pokoje
48,45 m2
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (duży pokój z wnęką), z osobna kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie…
1 700 zł 35,09 zł/m2
Bydgoszcz, Osiedle Leśne
Mieszkanie do wynajęcia
1 pokój
14,00 m2
Pokój o pow. 14m2 Osiedle Leśne - ul. Sułkowskiego. Proponujemy do wynajęcia pokój w mieszkaniu…
800 zł 57,14 zł/m2
Bydgoszcz, Kapuściska
Mieszkanie na sprzedaż
4 pokoje
90,30 m2
Duże, 4-pokojowe mieszkanie (90,30m2) w niskim budynku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie składa się z czterech…
565 000 zł 6 256,92 zł/m2