01.09.2022

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Wyżynach?

Wyżyny to jedna z tych bydgoskich dzielnic, którą szczególnie warto poznać, poszukując mieszkania na sprzedaż. Co takiego okolica ma do zaoferowania mieszkańcom i dlaczego kupno nieruchomości na tym osiedlu to dobry wybór? Sprawdźmy!

Dawid Płociński

Tereny zielone i rekreacyjne w okolicach osiedla
Wyżyny to drugie pod względem wielkości bydgoskie osiedle. Jedną z największych zalet tej urokliwej okolicy jest ilość zielonych i rekreacyjnych terenów. To zdecydowanie idealna dzielnica mieszkaniowa dla wszystkich miłośników natury oraz sportów na świeżym powietrzu. Decydując się na zakup mieszkania na Wyżynach, mamy do dyspozycji 9,4 hektarów zieleni nieurządzonej i 5,4 hektarów tej zagospodarowanej – liczby mówią same za siebie! Dzielnicę doskonale uzupełnia Puszcza Bydgoska oraz Zbocze Bydgoskie – to miejsca z rozległą panoramą miasta, po których można spacerować godzinami. Jednym z najważniejszych punktów Wyżyn jest także powstała w 2021 roku minitężnia solankowa. W okolicy nie brakuje również placów zabaw dla najmłodszych oraz ścieżek rowerowych – a miasto planuje ich dalszą rozbudowę. Mieszkając w tej dzielnicy, możemy więc regularnie korzystać z jej dobrodziejstw na powietrzu.

Mnóstwo obiektów edukacyjnych i sportowych
Kupno mieszkania w Bydgoszczy na Wyżynach to doskonała opcja dla rodzin z dziećmi. Mieszkańcy osiedla mają bowiem bardzo dobry dostęp do wielu obiektów sportowych. Boisko Orlik 2012, baseny „Laguna” i „Perła”, kompleks sportowy klubu Chemik Bydgoszcz – wszystkie te miejsca są do dyspozycji najmłodszych oraz dorosłych. Ponadto na terenie dzielnicy znajduje się także kilka przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich i zespołów szkół – również tych z oddziałami integracyjnymi. Mieszkańcy „wyżyńskich” bloków i domów mogą też odwiedzać Osiedlowy Dom Kultury „Modraczek”, w którym regularnie organizowane są różnego rodzaju wystawy i zajęcia. Na Wyżynach nie ma miejsca na nudę!

Jakie są mieszkania na Wyżynach?
Mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy w dzielnicy Wyżyny, które aktualnie mamy w swojej  przykuwają uwagę swoim wykończeniem oraz funkcjonalnością. To głównie lokale mieszkalne z rynku wtórnego, w których wykonano generalny remont. Są one wykończone i wyposażone zgodnie z najnowszymi standardami – stanowią więc idealny wybór dla miłośników nowoczesnych wnętrz. Dużym atutem mieszkań na bydgoskich Wyżynach jest także fakt, że są one w pełni umeblowane i wyjątkowo dobrze zagospodarowane – nawet w przypadku mniejszych metrażów. Mieszkania znajdują się w budynkach z windą, co jest bardzo dużym plusem zwłaszcza w przypadku osób starszych czy rodzin z małymi dziećmi.

Wyżyny to idealna lokalizacja mieszkaniowa dla osób, którym zależy na dostępie do obiektów edukacyjnych, rekreacyjnych czy kulturowych, a ponadto – na ciszy, spokoju i otoczeniu natury. Dlatego też, staramy się, żeby oferta mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy na Wyżynach właśnie – była stale dostępna w naszej szerokiej ofercie.

Najnowsze artykuły

Bądź na bieżąco z rynkiem, a także poszerzaj swoją wiedzę na temat branży nieruchomości.
23.09.2022

W jakie udogodnienia dla najemcy warto zainwestować?

Chcąc znaleźć najemcę, który pozostanie w wynajmowanym mieszkaniu przez długi czas, warto odpowiednio przygotować lokum. Zadbany i dobrze wyposażony lokal mieszkalny z pewnością szybko znajdzie swojego lokatora. W co szczególnie warto zainwestować, przygotowując do wynajmu mieszkanie w Bydgoszczy?

16.09.2022

Skuteczne negocjacje przy zakupie nieruchomości

Własne mieszkanie jest prawdopodobnie najdroższą rzeczą, jaką kupujemy w ciągu całego życia. Prowadząc ostateczne rozmowy ze sprzedającym, warto zatem spróbować wynegocjować cenę – wbrew pozorom, wcale nie jest to takie trudne. Jak przygotować się do tego typu rozmów i po jakie argumenty sięgnąć?

09.09.2022

Ekologiczne mieszkanie w Bydgoszczy – czyli jakie?

Podczas urządzania i późniejszego użytkowania mieszkania warto zadbać o ekologię. Już zaledwie kilka prostych kroków wystarczy, aby nasze „cztery kąty” były bardziej przyjazne środowisku. Czym charakteryzuje się ekologiczne mieszkanie?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK