11.02.2022

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Bartodziejach?

Wielu ludzi zamieszkujących bydgoską dzielnicę Bartodzieje mówi, że jest to najpiękniejsza okolica miasta – muszą więc być ku temu powody. Czym wyróżniają się Bartodzieje i dlaczego warto zdecydować się na kupno mieszkania właśnie na tym osiedlu?

Dawid Płociński

Jakie są mieszkania na Bartodziejach?
Chcąc wybrać idealne mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, warto skupić się konkretnie na osiedlu Bartodzieje. W roku 2020 powstało tam kilka nowoczesnych apartamentowców, wyróżniających się luksusowym wykończeniem. Wielkoformatowe okna, stylowe części wspólne, przestronne loggie i wyjątkowo eleganckie apartamenty to tylko część zalet nowopowstałych budynków. Mieszkańcy mogą korzystać również z dużych tarasów i przydomowych ogródków. Nowe mieszkania na sprzedaż na Bartodziejach zachwycają swoim designem i funkcjonalnością, jednak w dzielnicy tej można znaleźć mieszkania również w nieco starszych blokach czy wieżowcach – pięknie wykończone i przytulne. Są to zarówno dwupokojowe mieszkania o metrażu 34,88 m², jak i te z czterema pokojami, o powierzchni 92,72 m². Każdy klient jest w stanie znaleźć wśród nich swój wymarzony kąt.

Bliskie położenie urokliwego Balatonu
Kupno mieszkania w Bydgoszczy w dzielnicy Bartodzieje niewątpliwie wiąże się z wyborem niepowtarzalnej okolicy. Bloki postawione na Bartodziejach znajdują się bardzo blisko jeziora zwanego Balatonem – jest to niezwykły akwen z fontannami, ławeczkami do odpoczynku i wieloma ścieżkami spacerowymi. Wieczorami fontanny podświetlone są kolorami, co tworzy wyjątkowy klimat tego miejsca. Dawniej znajdowało się tam wyrobisko, z którego pozyskiwano glinę, jednak po drugiej wojnie światowej wypełniło się ona wodą. Balaton w Bartodziejach z bulwarem oraz dużą ilością zieleni to idealne miejsce zarówno do odpoczynku i rodzinnych wyjść, jak również do pracy czy nauki.

Drogi rowerowe i obiekty sportowe
Osiedle mieszkaniowe Bartodzieje to aż 9 hektarów urządzonych zielonych terenów. Posiada ono wiele dróg rowerowych, a w przyszłości planowana jest ich rozbudowa. Obecnie biegną one wzdłuż ulicy Kamiennej oraz Alei Stefana Wyszyńskiego. Ponadto, w tym rejonie Bydgoszczy znajduje się kilka obiektów sportowych, m.in. orlik, kryty basen, strzelnica czy kort tenisowy. Na uwagę zasługuje również przystań żeglarska na akwenie Balaton. Kupując mieszkanie w Bartodziejach, nie musimy więc szukać ulubionych sportowych obiektów na drugim końcu miasta – wszystko zlokalizowane jest w niemal jednym miejscu! W pobliżu osiedla Bartodzieje w Bydgoszczy znajduje się także kilka szkół, kościołów oraz ośrodków zdrowia.

Bartodzieje to doskonała lokalizacja dla każdego, również dla rodzin z dziećmi, którym zależy na bliskim położeniu nie tylko szkoły, ale również zielonej okolicy pełnej parków i atrakcji sportowych. Mieszkania na sprzedaż na Bartodziejach trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki rozmaitej ilości metrażów, zróżnicowanych cenach oraz designie dopasowanym do każdego.

Najnowsze artykuły

Bądź na bieżąco z rynkiem, a także poszerzaj swoją wiedzę na temat branży nieruchomości.
16.12.2022

Czyżkówko – czy warto kupić mieszkanie w tej dzielnicy?

Poszukując mieszkania na sprzedaż w zachodniej części Bydgoszczy, warto zwrócić uwagę na dzielnicę Czyżkówko. Ta lubiana przez Bydgoszczan, otoczona zielenią okolica przyciąga przytulnymi i nowoczesnymi lokalami mieszkalnymi. Co jeszcze ma nam do zaoferowania osiedle?

09.12.2022

Cztery cechy idealnego mieszkania na wynajem

Niezależnie od tego, czy mowa o lokalu dla studenta, małżeństwa czy rodziny z dziećmi, nieruchomość powinna spełniać pewne warunki. Oto kilka najważniejszych cech idealnego mieszkania na wynajem w Bydgoszczy!

02.12.2022

Na co zwrócić uwagę szukając mieszkania dla rodziny z dzieckiem?

Mieszkanie dla rodzin z dziećmi powinno spełniać pewne warunki, które często nie dotyczą mieszkań dla par lub singli. Na co zwrócić szczególną uwagę gdy poszukujesz takiego lokalu?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK