11.02.2022

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Bartodziejach?

Wielu ludzi zamieszkujących bydgoską dzielnicę Bartodzieje mówi, że jest to najpiękniejsza okolica miasta – muszą więc być ku temu powody. Czym wyróżniają się Bartodzieje i dlaczego warto zdecydować się na kupno mieszkania właśnie na tym osiedlu?

Dawid Płociński

Jakie są mieszkania na Bartodziejach?
Chcąc wybrać idealne mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, warto skupić się konkretnie na osiedlu Bartodzieje. W roku 2020 powstało tam kilka nowoczesnych apartamentowców, wyróżniających się luksusowym wykończeniem. Wielkoformatowe okna, stylowe części wspólne, przestronne loggie i wyjątkowo eleganckie apartamenty to tylko część zalet nowopowstałych budynków. Mieszkańcy mogą korzystać również z dużych tarasów i przydomowych ogródków. Nowe mieszkania na sprzedaż na Bartodziejach zachwycają swoim designem i funkcjonalnością, jednak w dzielnicy tej można znaleźć mieszkania również w nieco starszych blokach czy wieżowcach – pięknie wykończone i przytulne. Są to zarówno dwupokojowe mieszkania o metrażu 34,88 m², jak i te z czterema pokojami, o powierzchni 92,72 m². Każdy klient jest w stanie znaleźć wśród nich swój wymarzony kąt.

Bliskie położenie urokliwego Balatonu
Kupno mieszkania w Bydgoszczy w dzielnicy Bartodzieje niewątpliwie wiąże się z wyborem niepowtarzalnej okolicy. Bloki postawione na Bartodziejach znajdują się bardzo blisko jeziora zwanego Balatonem – jest to niezwykły akwen z fontannami, ławeczkami do odpoczynku i wieloma ścieżkami spacerowymi. Wieczorami fontanny podświetlone są kolorami, co tworzy wyjątkowy klimat tego miejsca. Dawniej znajdowało się tam wyrobisko, z którego pozyskiwano glinę, jednak po drugiej wojnie światowej wypełniło się ona wodą. Balaton w Bartodziejach z bulwarem oraz dużą ilością zieleni to idealne miejsce zarówno do odpoczynku i rodzinnych wyjść, jak również do pracy czy nauki.

Drogi rowerowe i obiekty sportowe
Osiedle mieszkaniowe Bartodzieje to aż 9 hektarów urządzonych zielonych terenów. Posiada ono wiele dróg rowerowych, a w przyszłości planowana jest ich rozbudowa. Obecnie biegną one wzdłuż ulicy Kamiennej oraz Alei Stefana Wyszyńskiego. Ponadto, w tym rejonie Bydgoszczy znajduje się kilka obiektów sportowych, m.in. orlik, kryty basen, strzelnica czy kort tenisowy. Na uwagę zasługuje również przystań żeglarska na akwenie Balaton. Kupując mieszkanie w Bartodziejach, nie musimy więc szukać ulubionych sportowych obiektów na drugim końcu miasta – wszystko zlokalizowane jest w niemal jednym miejscu! W pobliżu osiedla Bartodzieje w Bydgoszczy znajduje się także kilka szkół, kościołów oraz ośrodków zdrowia.

Bartodzieje to doskonała lokalizacja dla każdego, również dla rodzin z dziećmi, którym zależy na bliskim położeniu nie tylko szkoły, ale również zielonej okolicy pełnej parków i atrakcji sportowych. Mieszkania na sprzedaż na Bartodziejach trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki rozmaitej ilości metrażów, zróżnicowanych cenach oraz designie dopasowanym do każdego.

Najnowsze artykuły

Bądź na bieżąco z rynkiem, a także poszerzaj swoją wiedzę na temat branży nieruchomości.
25.11.2022

Czym kierować się przy wyborze biura nieruchomości?

Wybór odpowiedniego biura nieruchomości stanowi dla wielu osób nie lada wyzwanie. Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z usług jednego z nich, sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę podczas poszukiwań.

18.11.2022

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Osiedlu Leśnym?

Przeglądając oferty mieszkań na sprzedaż w Bydgoszczy, warto zwrócić uwagę na urokliwe Osiedle Leśne. To doskonała okolica m.in. dla rodzin z dziećmi czy miłośników sportu. Co jeszcze sprawia, że zakup lokalu w tej dzielnicy jest dobrym wyborem?

11.11.2022

Dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika?

Pośrednik nieruchomości w znacznym stopniu może ułatwić poszukiwania mieszkania lub domu na sprzedaż. Ważne jednak, aby była to osoba godna zaufania, znająca się na swoim fachu. W czym może pomóc pośrednik podczas zakupu nieruchomości?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK