Aktualności

Zalety mieszkania w nowym budownictwie w Bydgoszczy

Dawid Płociński
22.09.2020

grafika

Przed kupnem mieszkania każdy musi dokonać wielu wyborów. Jednym z nich jest decyzja o tym, czy chcesz kupić mieszkanie w Bydgoszczy w nowym budownictwie czy nieruchomość zlokalizowaną w bloku z wielkiej płyty. W dzisiejszym artykule przedstawiamy zalety tego pierwszego rozwiązania. Dowiedz się, dlaczego warto kupić zdecydować się na lokal usytuowane w nowszych budynkach.

więcej

Wynajem mieszkań w Bydgoszczy a pandemia – co się zmieniło?

Dawid Płociński
15.09.2020

grafika

Pandemia koronawirusa wpłynęła w zasadzie na każdą dziedzinę naszego życia. Każdy z nas musiał pogodzić się z pewnymi ograniczeniami oraz przystosować się do nowej rzeczywistości. Pandemia wywołana wirusem SARS-CoV-2 dotknęła również rynek najmu mieszkań. W jaki sposób obecna sytuacja pandemiczna wpłynęła na wynajem mieszkań w Bydgoszczy?

więcej

Czy warto kupić mieszkanie pod wynajem w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
11.09.2020

grafika

Kupno mieszkania w Bydgoszczy pod wynajem to inwestycja ciesząca się dość dużą popularnością. Jednak jak każda inwestycja, tak i taka forma lokowania kapitału pieniężnego ma swoje wady i zalety. Na co należy zwrócić uwagę decydując się na kupno mieszkania pod wynajem?

więcej

Zakup nieruchomości w Bydgoszczy a zdolność kredytowa – co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
04.09.2020

grafika

Planujesz zakup nieruchomości w Bydgoszczy na kredyt? Zanim jednak zostanie Ci on przyznany musisz wykazać się zdolnością kredytową. Co to w praktyce oznacza? Musisz przekonać bank, że będziesz spłacać kredyt hipoteczny zgodnie z poczynionymi w umowie ustaleniami. Czym jest zdolność kredytowa i w jaki sposób banki dokonują jej oceny?

więcej

Sezonowość na rynku nieruchomości – czym jest?

Dawid Płociński
02.09.2020

grafika

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w Bydgoszczy można znaleźć w każdym miesiącu, niemniej jednak są w ciągu roku takie pory roku i miesiące, kiedy to zainteresowanie nieruchomościami w Bydgoszczy znacznie wzrasta. To właśnie w tych okresach najlepiej jest wystawić swoje mieszkanie, dom czy działkę na sprzedaż w Bydgoszczy. Jak przedstawia się sezonowość na rynku nieruchomości?

więcej

Apartamentowce w Bydgoszczy – dla kogo będą dobrym wyborem?

Dawid Płociński
20.08.2020

grafika

Coraz większe zainteresowanie luksusowymi, przestronnymi apartamentami zlokalizowanymi w centrum miasta sprawia, że rynek tego typu nieruchomości przybiera na sile. Dla kogo jest to dobre rozwiązanie?

więcej

Mieszkanie dla młodych małżeństw w Bydgoszczy – co wybrać?

Dawid Płociński
13.08.2020

grafika

Jedną z pierwszych decyzji podejmowanych przez młode małżeństwa jest ustalenie miejsca wspólnego zamieszkania. Wiele par ma już dość spędzania kolejnego roku w wynajmowanym mieszkaniu i zaczyna poszukiwać mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy. Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie swojego wymarzonego, pierwszego lokalu mieszkalnego.

więcej

Protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy – co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
24.07.2020

grafika

Protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy to jedna z ważniejszych spraw, o której należy pamiętać przy przekazaniu nieruchomości kupującemu. Zastanawiasz się dlaczego warto spisać protokół zdawczo-odbiorczy i jakie informacje należy w nim zawrzeć? Już spieszymy z odpowiedzią!

więcej

Zdjęcia nieruchomości na sprzedaż w Bydgoszczy – co zrobić, by przykuły uwagę?

Dawid Płociński
17.07.2020

grafika

Czy wiesz, że należycie przygotowane oferty sprzedaży mieszkania czy domu, zawierające wysokiej jakości zdjęcia, cieszą się dużo większą popularnością wśród oglądających je osób? Zdjęcia nieruchomości w Bydgoszczy to wizytówka i wyróżnik każdej oferty. Dlatego warto zadbać o to, by wykonane fotografie wyglądały profesjonalne, przykuwały uwagę i zachęcały do zapoznania się z naszym ogłoszeniem.

więcej

Odbiór techniczny nowego domu lub mieszkania w Bydgoszczy – co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
26.06.2020

grafika

Wybór nieruchomości i wszelkie formalności z tym związane to istotne elementy całego, dość skomplikowanego procesu, jakim jest kupno nowego mieszkania lub w domu. Nie można jednak zapominać o jeszcze jednej ważnej czynności, jaką jest odbiór techniczny nieruchomości, podczas którego należy dokładnie obejrzeć lokal i wychwycić wszelkie ewentualne usterki i uchybienia.

więcej

Chcesz kupić działkę w Bydgoszczy? Sprawdź, na co powinieneś zwrócić uwagę!

Dawid Płociński
19.06.2020

grafika

Kupno działki w Bydgoszczy to bez wątpienia pierwszy krok do spełnienia marzeń o posiadaniu własnego domu. Zanim jednak kupisz ziemię w dogodnej dla siebie lokalizacji upewnij się, że wybrana działka spełnia szereg wymogów pozwalających na bezpieczne, szybkie i bezproblemowe rozpoczęcie planowanej budowy wymarzonego domu.

więcej

Sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy – w jaki sposób podnieść jej wartość?

Dawid Płociński
28.05.2020

grafika

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, dogodna lokalizacja, piwnica, balkon, miejsce postojowe to atuty, które czynią wystawione przez nas mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy bardziej atrakcyjnym i godnym uwagi. Niemniej jednak każdy właściciel, chcący sprzedać nieruchomość powinien podjąć działania, które dodatkowo podniosą wartość mieszkania.

więcej

Kupno mieszkania w Bydgoszczy – jakie opłaty należy uiścić?

Dawid Płociński
22.05.2020

grafika

Podejmując decyzję o kupnie mieszkania w Bydgoszczy, musimy pamiętać, że sama cena jego zakupu, to nie jedyny koszt związany z tą transakcją. Do ceny nieruchomości należy jeszcze doliczyć inne opłaty, chociażby takie jak taksa notarialna czy podatek od czynności cywilnoprawnych. Dowiedz się więcej na temat kosztów, jakie musi ponieść kupujący mieszkanie w Bydgoszczy.

więcej

Kredyty mieszkaniowe w dobie pandemii – co się zmienia?

Dawid Płociński
15.05.2020

grafika

Pandemia koronawirusa pojawiła się w naszym kraju zupełnie nieoczekiwanie, a jej konsekwencje będziemy odczuwać jeszcze przez wiele miesięcy. Na taką sytuację nie były przygotowane banki, a tym bardziej kredytobiorcy. Dlatego osoby, które chcą w najbliższej przyszłości wziąć kredyt mieszkaniowy, zaczynają mieć wiele obaw, natomiast banki zaostrzają zasady przyznawania kredytów. Sprawdź, co się zmieniło w kwestii kredytów mieszkaniowych w dobie pandemii.

więcej

Cena i inne czynniki, czyli na co zwrócić uwagę, szukając mieszkania w Bydgoszczy

Dawid Płociński
08.05.2020

grafika

Poszukując mieszkania w Bydgoszczy należy zwrócić uwagę na szereg czynników. W końcu taki zakup to poważna decyzja na długie lata, dlatego warto zadbać o to, by wybrany przez nas lokal mieszkalny był tym właściwym, bezpiecznym i wymarzonym miejscem do życia.

 

więcej

Biuro nieruchomości – jak koronawirus wpływa na pracę pośredników?

Dawid Płociński
30.04.2020

grafika

Pandemia choroby COVID-19 wywoływanej wirusem SARS-CoV-2 w dużym stopniu wpłynęła na nasze codzienne funkcjonowanie. Konieczność ograniczenia przemieszczania się przyczyniła się także do zmian w życiu zawodowym pracowników biur nieruchomości. Jak w obecnej sytuacji wygląda praca pośredników?

 

więcej

Transakcje na rynku nieruchomości a koronawirus

Dawid Płociński
23.04.2020

grafika

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na to, jak obecnie wygląda nasze życie. Konieczność ograniczenia przemieszczania się i kontaktowania z innymi ludźmi powoduje, że znaczącą część planów musimy odłożyć na później. W jaki sposób obecna sytuacja oddziałuje na rynek nieruchomości? Czy możemy spodziewać się, że ceny mieszkań ulegną wyraźnym zmianom?

 

więcej

Koronawirus a sytuacja deweloperów w Bydgoszczy

Dawid Płociński
16.04.2020

grafika

Rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, spowodowało wiele zmian w naszym codziennym życiu. Pandemia oddziałuje na pracę bardzo dużej liczby osób, m.in. specjalistów zajmujących się nieruchomościami. Jak obecnie wygląda sytuacja deweloperów?

 

więcej

Nieruchomości – czy to dobra inwestycja w czasach kryzysu?

Dawid Płociński
10.04.2020

grafika

Przyszłość wielu branż stoi obecnie pod znakiem zapytania. Choć prawdopodobnie ceny mieszkań nie ulegną znaczącym zmianom, wiele osób zastanawia się, czy inwestowanie w nieruchomości jest dobrym wyborem w aktualnej sytuacji. Czy warto zdecydować się na taki sposób ulokowania kapitału?

 

więcej

Umowa najmu mieszkania w Bydgoszczy - czego nie może w niej zabraknąć?

Dawid Płociński
03.04.2020

grafika

Posiadasz mieszkanie do wynajęcia w Bydgoszczy, a może poszukujesz dla siebie lokum? Prędzej czy później staniesz przed zadaniem przygotowania bądź podpisania umowy najmu nieruchomości w Bydgoszczy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i czego nie może w niej zabraknąć.

więcej

Sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy - jakie dokumenty są potrzebne?

Dawid Płociński
27.03.2020

grafika

Gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy, ważne jest, aby przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Biurokracja dla wielu z nas ma wiele wspólnego z czarną magią. Aby ułatwić Wam sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy, zebraliśmy w jednym miejscu listę wymaganych dokumentów.

więcej

Duże mieszkanie w bloku czy dom w Bydgoszczy - co wybrać?

Dawid Płociński
20.03.2020

grafika

Mieszkanie w bloku czy dom? – to dylemat, z którym mierzą się poszukujący własnego kąta nie tylko w Bydgoszczy. Poniżej przedstawiamy wady i zalety obu tych rozwiązań.

więcej

Doradca finansowy w Bydgoszczy – dlaczego warto skorzystać z usług przed kupnem nieruchomości?

Dawid Płociński
12.03.2020

grafika

Osoby decydujące się na zakup mieszkania w Bydgoszczy nie zawsze dysponują kwotą, która pozwalałaby im dokonać tego zakupu od razu. Większość korzysta w tym celu z kredytów. Aby odnaleźć się w świecie finansów i upewnić się co do swojej zdolności kredytowej, warto skorzystać z usług doradców finansowych, których w Bydgoszczy nie brakuje.

więcej

Udogodnienia – na co zwracać uwagę przy kupnie mieszkania czy domu w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
06.03.2020

grafika

Podjęcie decyzji o zakupie danego mieszkania czy domu nie jest łatwe. W Bydgoszczy jest wiele ofert, które różnią się pod względem lokalizacji, cen i oferowanych udogodnień. Radzimy, na co zwracać uwagę podczas poszukiwania przyszłego gniazdka.

więcej

Chcesz kupić mieszkanie lub dom w Bydgoszczy? Sprawdź, na co zwracać uwagę w ogłoszeniach

Dawid Płociński
28.02.2020

grafika

Przeglądanie ogłoszeń z mieszkaniami na sprzedaż w Bydgoszczy to często zadanie niełatwe. Mnogość ofert i wymienianych atutów może porządnie namieszać w głowie. Warto więc podejść do szukania mieszkania na spokojnie, zwracając uwagę na wymienione poniżej elementy ogłoszeń.

więcej

Dom wolnostojący w Bydgoszczy, a może szeregowiec? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę!

Dawid Płociński
13.02.2020

grafika

Mieszkanie w bloku w Bydgoszczy ma swoje zalety, ale wielu osobom marzy się większa przestrzeń, poczucie swobody i kawałek dodatkowej przestrzeni na zewnątrz, gdzie można by urządzić ogród lub miejsce zabaw dla dzieci. Takie możliwości dają dom wolnostojący oraz szeregówka. Które z tych rozwiązań jest lepsze i jaką nieruchomość na sprzedaż w Bydgoszczy nabyć? Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych inwestora.

więcej

Wynajem czy kupno nieruchomości – na co zdecydować się w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
08.02.2020

grafika

Wynajmować, czy kupować – przed takim dylematem staje niejedna osoba, która szuka dla siebie mieszkania w Bydgoszczy. Tak naprawdę nie ma jednej złotej rady, która rozwiązywałaby tę kwestię w sposób jednoznaczny. Dla jednego człowieka kupno może okazać się o wiele bardziej korzystne, a dla innego najbardziej rozsądnym wyborem jest wynajem. Wszystko zależy od sytuacji rodzinnej, zawodowej oraz indywidualnych potrzeb oraz planów na przyszłość.

 

więcej

Zakup działki w Bydgoszczy – niezabudowanej czy z rozpoczętą budową?

Dawid Płociński
30.01.2020

grafika

Kupno działki w Bydgoszczy to pierwszy krok do wybudowania własnego domu. Ze znalezieniem tej najwłaściwszej i spełniającej wszystkie oczekiwania inwestora parceli bywa trochę problemów, jednak warto poświęcić na to odpowiednio dużo czasu, by móc potem przez długie lata cieszyć się z wybranego przez siebie miejsca do życia. Co jednak, jeśli na działce, która nam się spodobała, jest już nieruchomość?

więcej

Nieruchomość z rynku wtórnego – co warto wiedzieć przed zakupem?

Dawid Płociński
23.01.2020

grafika

Na osoby zainteresowane zakupem nieruchomości pochodzącej z rynku wtórnego może czekać wiele, niekoniecznie miłych niespodzianek. O ile domy czy mieszkania nabywane od firmy deweloperskiej lub budowane własnym sumptem nie mają obciążenia w postaci wad prawnych czy zadłużenia, o tyle w przypadku nieruchomości, które miały wcześniej innych właścicieli, takie ryzyko jest realne.

więcej

5 błędów, które utrudnią Ci sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy

Dawid Płociński
13.01.2020

grafika

Sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy wymaga od właścicieli nieruchomości wysiłku i dużego zaangażowania, które mają na celu zainteresowanie potencjalnych kupujących naszą ofertą. Niestety nawet niewielkie błędy popełniane już na etapie tworzenia treści ogłoszenia czy wykonywania fotografii mieszkania mogą odstraszyć kupców, a co za tym idzie – utrudnić nam sfinalizowanie transakcji kupna lokalu mieszkalnego. Sprawdź, jakich błędów należy się wystrzegać przy sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy.

więcej

Sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy – jak się do niej przygotować?

Dawid Płociński
03.01.2020

grafika

Naprawić drobne usterki, pomalować ściany, a może zrobić generalny remont mieszkania? Wiele osób, podejmując decyzję o sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy, zastanawia się, jak przygotować się do tego przedsięwzięcia. Okazuje się, że wykonanie kilku prostych czynności wystarczy, by oszczędzić czas i nerwy, a w konsekwencji szybko i bezproblemowo sprzedać swoją nieruchomość.

więcej

Bezpieczny wynajem mieszkania w Bydgoszczy – nasze porady

Dawid Płociński
19.12.2019

grafika

Wynajem mieszkania w Bydgoszczy zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Zniszczenie lokalu czy problem z terminowymi płatności to tylko nieliczne z trudności, które mogą napotkać osobę wynajmującą lokal. Sprawdź, jak bezpiecznie wynająć mieszkanie.

więcej

Sprzedaż mieszkania - dlaczego warto powierzyć zadanie profesjonalistom z biura nieruchomości?

Dawid Płociński
13.12.2019

grafika

Sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy czy w innym większym mieście nie należy do prostych zadań. Decydując się na sprzedaż posiadanego przez nas lokalu, chcemy uzyskać dobrą cenę, zależy nam też na tym, by cała transakcja przebiegła sprawnie i bez żadnych nieprzewidzianych problemów. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty biura nieruchomości, które służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy za pośrednictwem profesjonalnego biura nieruchomości.

więcej

Nowe inwestycje w Bydgoszczy – dlaczego nie warto zwlekać z kupnem mieszkania?

Dawid Płociński
07.12.2019

grafika

Niezależnie od charakteru zawieranej transakcji dobrze jest wiedzieć, co się kupuje. Niewygodne buty zazwyczaj łatwo zwrócić – a jak jest z kupnem mieszkań, które dopiero się budują? W wielu z nas podobna decyzja może powodować obawy, jednak dzisiaj udowadniamy, dlaczego nie warto zwlekać z kupnem nieruchomości.

więcej

Typy domów w Bydgoszczy

Dawid Płociński
28.11.2019

grafika

Decydując się na kupno domu w Bydgoszczy, stajemy przed wyborem, jaki jego typ wybrać. Wśród bogactwa ofert znaleźć można domy wolnostojące, szeregowce czy też bliźniaki. Dziś opisujemy najczęstsze typy domów na sprzedaż i wskazujemy ich najważniejsze cechy.

więcej

Mieszkanie w Bydgoszczy jako zabezpieczenie na przyszłość

Dawid Płociński
15.11.2019

grafika

Masz własny dom, ale właśnie trafiła się okazja, by kupić tanio ładne mieszkanie? Nawet, gdy nie planujesz przeprowadzki zakup nieruchomości może okazać się trafioną inwestycją. Bydgoszcz to bowiem rozwojowe miasto, które coraz bardziej staje się przyjaznym miejscem do życia.

więcej

Dlaczego zdecydować się na zakup mieszkania z rynku wtórnego w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
08.11.2019

grafika

Szukając mieszkania do kupna w Bydgoszczy, stajemy przed wyborem: zdecydować się na lokum z rynku pierwotnego czy wtórnego? Dziś postaramy się przedstawić zalety opcji kupna mieszkania z rynku wtórnego, wskazując na najważniejsze plusy tego rozwiązania.

Dlaczego warto przyjrzeć się mieszkaniom na sprzedaż z rynku wtórnego?

więcej

Mieszkanie dla młodej osoby w Bydgoszczy - jakie wybrać?

Dawid Płociński
30.10.2019

grafika

Bydgoszcz jest największym miastem województwa kujawsko-pomorskiego. Młode osoby do zamieszkania w nim zachęcać może szeroki wybór szkół wyższych, rozwijający się rynek pracy i bogactwo atrakcji turystycznych. Jakich mieszkań dla młodych osób warto szukać w Bydgoszczy? Dziś podpowiadamy!

więcej

Słoneczne mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy – wady i zalety

Dawid Płociński
25.10.2019

grafika

Słońce, plaża, relaks to słowa, która z pewnością w wielu z nas wywołują wyłącznie pozytywne skojarzenia. Zatem nie bez powodu również odpowiednie nasłonecznienie mieszkania okazuje się tak istotne dla potencjalnego kupca. Jeśli chcesz czuć się komfortowo w swoich czterech ścianach, to zwróć szczególną uwagę na rozkład pomieszczeń pod względem wpadającego do nich słońca.

więcej

Mieszkanie w bloku – wady i zalety

Dawid Płociński
17.10.2019

grafika

Szukając swojego wymarzonego miejsca do zamieszkania w Bydgoszczy, stajemy przed nie lada dylematem. Zastanawiamy się, czy wybrać dom, mieszkanie w kamienicy, bloku a może zdecydować się na kupno lokum w szeregowcu. Wszystkie te rozwiązania mają zarówno wady, jak i zalety. Dziś pod lupę bierzemy mieszkania w blokach w Bydgoszczy i wskazujemy wszelkie „za” i „przeciw” odnośnie obrania tego rozwiązania.

więcej

Czy warto zorganizować dzień otwarty przy sprzedaży mieszkań?

Dawid Płociński
11.10.2019

grafika

Porządek, minimalizm w meblach i przyjemny, świeży zapach to połowa sukcesu w efektywnej sprzedaży mieszkania. Jednak, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse jako sprzedającego, zorganizuj dzień otwarty – o tym, czym on jest i jak bardzo Ci pomoże w sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy, dowiesz się w dzisiejszym artykule.

więcej

Dom czy mieszkanie w Bydgoszczy – na co się zdecydować?

Dawid Płociński
27.09.2019

grafika

Wybór miejsca do zamieszkania jest bez wątpienia jedną z trudniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć w życiu. Przestrzeń, w której się funkcjonuje, ma niebagatelne znaczenie dla naszego samopoczucia i ogólnego poziomu zadowolenia. Podczas poszukiwania swojego lokum, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników i zastanowić się nad własnymi oczekiwaniami i potrzebami swoimi i swoich bliskich.

więcej

Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy– sprawdź, czym jest powierzchnia dodatkowa

Dawid Płociński
20.09.2019

grafika

Powierzchnią dodatkową w mieszkaniach są określane balkony, tarasy oraz loggie. Nie są one przeznaczone do ciągłego użytkowania przez mieszkańców, więc zazwyczaj nie są wliczane do powierzchni użytkowej mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy. Przy odpowiedniej aranżacji i zastosowaniu ciekawych rozwiązań, można jednak urządzić z nich komfortowe miejsca wypoczynku i relaksu.

więcej

Stan deweloperski mieszkania zakupionego w Bydgoszczy – co oznacza?

Dawid Płociński
18.09.2019

grafika

Mieszkania w stanie deweloperskim są wyborem większości osób kupujących nieruchomość na rynku pierwotnym w Bydgoszczy. Co właściwie oznacza ten termin i na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę inwestując we własne cztery katy w takim standardzie?

więcej

Mieszkanie na ostatnim piętrze – plusy i minusy rozwiązania

Dawid Płociński
06.09.2019

grafika

Nie bez powodu mieszkania na ostatnim piętrze są zazwyczaj jednymi z droższych w ofercie firm deweloperskich. Z tych lokali zazwyczaj rozciąga się najbardziej atrakcyjny widok na okolicę i panoramę miasta. Nieruchomości położone na najwyższej kondygnacji w Bydgoszczy maja też jednak swoje wady. Warto je poznać, zanim podejmie się ostateczną decyzję o wyborze wymarzonego mieszkania.

więcej

Czy warto kupić mieszkanie w kamienicy?

Dawid Płociński
23.08.2019

grafika

Kamienicą zazwyczaj nazywamy starszy budynek zlokalizowany w środkowej części miasta. Posiada on co najmniej jedno piętro i zwykle sąsiaduje z innymi budynkami. Mieszkania w kamienicach przyciągają uwagę miłośników przestronnych pomieszczeń i osób, którym zależy na mieszkaniu w pobliżu centrum miasta Bydgoszczy. Wyjaśniamy, czy warto zdecydować się na zakup takiego lokalu.

więcej

Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach Bydgoszczy – co wybrać?

Dawid Płociński
16.08.2019

grafika

Zanim zdecydujemy się na kupno mieszkania w Bydgoszczy powinniśmy określić, jaka część miasta możliwie jak najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Większość osób zastanawia się nad tym, która lokalizacja będzie lepsza – środek czy obrzeża Bydgoszczy. Wyjaśniamy, czym różni się życie w centrum od mieszkania w nieruchomościach znajdujących się na obrzeżach miasta.

więcej

Lokalizacja mieszkania wystawionego na sprzedaż – na co zwrócić uwagę?

Dawid Płociński
08.08.2019

grafika

Mieszkanie powinno być maksymalnie dopasowane do naszych upodobań, trybu życia, jak również warunków finansowych. Jeżeli myślimy o kupnie lokalu wystawionego na sprzedaż w Bydgoszczy, koniecznie zastanówmy się nad tym, czy odpowiada nam lokalizacja danej nieruchomości. Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę zanim podejmiemy decyzję o zakupie nowego lokum?

więcej

Jakie pytania warto zadać przed podjęciem decyzji o kupnie mieszkania?

Dawid Płociński
02.08.2019

grafika

Zakup nieruchomości to ważne wydarzenie, które wymaga wielu przemyśleń. Przed podjęciem decyzji warto dobrze poznać lokal. Najwięcej wątpliwości zazwyczaj dotyczy mieszkań na rynku wtórnym. Podpowiadamy, jakie pytania dobrze jest zadać zanim zdecydujemy się na kupno lokum.

więcej

Mieszkanie na parterze – plusy i minusy!

Dawid Płociński
25.07.2019

grafika

Imponujący widok z okna z dziesiątego piętra czy może własny ogródek w mieszkaniu na parterze – na co się zdecydować? Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie może Ci się spodobać, dlatego przed ostatecznym wyborem czterech ścian dobrze poznaj własne preferencje. Dzisiaj przybliżamy atuty, a także słabsze strony mieszkania na parterze – tak abyś mógł się przekonać, czy ta propozycja Ci odpowiada.

więcej

Mieszkanie dla rodziny z dziećmi w Bydgoszczy – co wybrać?

Dawid Płociński
19.07.2019

grafika

Cisza, spokój, plac zabaw, dużo zieleni i monitorowane osiedle to z pewnością marzenie niejednego rodzica. Chcemy bezpieczeństwa dla swoich dzieci, dlatego wybierając mieszkanie zwracamy uwagę na wyżej wymienione aspekty. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku, co zrobić, by zakupione mieszkanie w Bydgoszczy okazało się jedną z Twoich lepszych decyzji.

więcej

Home staging, czyli sztuka sprzedaży mieszkań

Dawid Płociński
12.07.2019

grafika

W czystych, pachnących i ładnie wyglądających wnętrzach dużo lepiej się rozmawia, gotuje – a przede wszystkim zachęca do zakupu. Jeśli właśnie zamierzasz spotkać się z potencjalnym nabywcą Twojej nieruchomości, to ten artykuł jest przygotowany specjalnie dla Ciebie. Poznaj czym jest home staging – i dlaczego tak bardzo może Ci pomóc.

więcej

Kupno mieszkania w Bydgoszczy dla pary – na co się zdecydować?

Dawid Płociński
28.06.2019

grafika

Centrum miasta, a może jednak spokojna okolica? Miedzyń, Szwederowo czy Osiedle Leśne? O tym, gdzie najlepiej zamieszkać we dwoje w Bydgoszczy, podpowiadamy w dzisiejszym artykule. Zobacz, na co zwrócić szczególną uwagę, by nie było Wam ani zbyt smutno, ani zbyt ciasno.

więcej

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy - jakie aspekty sprawią, że będzie profesjonalne?

Dawid Płociński
07.06.2019

grafika

Sprzedaż mieszkania to często trudna decyzja. Niejednokrotnie jesteśmy związani z miejscem, które chcemy sprzedać, i nie jest łatwo nam się z nim rozstać. Jeśli jednak ostatecznie zdecydujemy się już na sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy, warto zastanowić się jak powinno wyglądać nasze ogłoszenie, które zachęci potencjalnych nabywców do kupna nieruchomości.

więcej

Remont mieszkania przed sprzedażą – czy to się opłaca?

Dawid Płociński
07.06.2019

grafika

Czyste, pachnące nowością mieszkania z pewnością rozchodzą się jak świeże bułeczki. Lubimy bowiem wysoki standard, a schludne pomieszczenia od razu przyciągają uwagę potencjalnego kupca. Czy to jednak oznacza, że sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu, nie będzie korzystną transakcją? Ależ nic bardziej mylnego! Dzisiaj podpowiadamy, co warto zrobić, by sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy, nawet te o nieco niższym standardzie.

więcej

Jak wybrać mieszkanie dla singla w Bydgoszczy? Nasze porady!

Dawid Płociński
17.05.2019

grafika

Życie na emeryturze czy też z dziećmi z pewnością determinuje naszą decyzję o wyborze mieszkania. Nierzadko szukamy spokojnej okolicy, a w jej pobliżu parku, sklepu oraz przedszkola. Chcemy czuć się bezpiecznie, dlatego zwracamy uwagę na wiele czynników. Jak jest natomiast z mieszkaniem dla singla? Na co zwrócić szczególną uwagę? Dzisiaj zatem podpowiadamy, co należy zrobić, by dla jednej osoby znaleźć idealną przestrzeń.

więcej

Czy warto wynajmować mieszkania studentom?

Dawid Płociński
17.04.2019

grafika

Sezon letni zwykle inauguruje poszukiwania mieszkań do wynajęcia przez studentów. Liczą oni w ten sposób na zdobycie jak najlepszej okazji, czyli znalezienie lokum z atrakcyjną lokalizacją i korzystną ceną. Dziś zastanawiamy się, czy warto wynajmować mieszkania dla studentów w Bydgoszczy.

więcej

Sprzedajesz nieruchomość w Bydgoszczy? Sprawdź, jakich błędów powinieneś unikać!

Dawid Płociński
05.04.2019

grafika

Sprzedawanie nieruchomości nie musi być wcale trudne. Wystarczy poznać pewne zasady oraz wystrzegać się przed popełnianiem błędów. Pułapki, które na nas czyhają, mogą bowiem również ponieść klęskę – dzisiaj pokazujemy, jak im w tym łatwo pomóc. Są pewne kwestie, które warto szczególnie zapamiętać, by w skuteczny sposób sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy.

więcej

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy – na co zwrócić uwagę?

Dawid Płociński
16.03.2019

grafika

Własne cztery kąty to z pewnością marzenie wielu z nas. Zaś jak dobrze wiadomo – marzenia należy spełniać. Przy kupnie mieszkania warto jednak uwzględnić pewne aspekty. Przede wszystkim zapoznajmy się z rynkami nieruchomości i zdecydujmy, który nam bardziej pasuje – pierwotny czy też wtórny. Dzisiaj przybliżamy ten pierwszy, aby nasz zakup okazał się udany.

więcej

Jak wybrać mieszkanie dla emeryta?

Dawid Płociński
07.03.2019

grafika

Spokojna dzielnica, mieszkanie na parterze, a wokół niego pełno zieleni. Czy taki opis mieszkania spodobałby się Twojemu dziadkowi, babci czy też innej starszej osobie? Przy zakupie lokum dla emeryta warto wziąć pod uwagę pewne aspekty – ich uwzględnienie zagwarantuje komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, które wydają się nieocenione.

 

więcej

Jak szukać mieszkania do kupna?

Dawid Płociński
28.02.2019

grafika

W Bydgoszczy jest wiele ofert sprzedaży mieszkań, dlatego trzeba dokładnie wiedzieć, jak znaleźć te najbardziej wartościowe. Warto skrupulatnie przemyśleć swoje potrzeby oraz możliwości – tak, aby móc cieszyć się z zakupionego lokum. Podpowiadamy zatem, jak ze swoich poszukiwań uczynić całkiem przyjemny proces.

 

więcej

Jak skutecznie zająć się sprzedażą mieszkania?

Dawid Płociński
07.02.2019

grafika

Sprzedaż mieszkania może spędzać sen z powiek zwłaszcza kiedy nie mamy doświadczenia w tego typu transakcjach. Tak naprawdę nie ma czego się obawiać, gdyż wystarczy wdrożyć w życie pewne zasady. Ich realizacja pozwoli na osiągnięcie owocnych efektów. Dzisiaj podpowiadamy, co należy zrobić, by sprzedaż mieszkania okazała się prostym, a nawet przyjemnym działaniem.

 

więcej

Sprawdź, dlaczego mieszkanie to dobra inwestycja

Dawid Płociński
04.02.2019

grafika

Wynajmujesz mieszkanie, ale cały czas martwisz się, że nie jest Twoją własnością? Może masz wolną gotówkę i nie wiesz w co zainwestować? Dzisiaj podpowiadamy, dlaczego to kupno mieszkania będzie dla Ciebie dobrą inwestycją.

 

więcej

10 porad dla osób chcących wynająć nieruchomość

Dawid Płociński
31.01.2019

grafika

Często wahamy się przed wprowadzeniem nowych osób do własnych przestrzeni. Boimy się bowiem ich zachowania, a najbardziej tego, jak zadbają o mieszkanie, które przecież jest naszą własnością. Nic w tym dziwnego. Jednak dzisiaj podpowiadamy jak bez obaw wynająć nieruchomość oraz co zrobić, by cieszyć się z przeprowadzonej transakcji.

 

więcej

Czy opłaca się zainwestować w mieszkanie dla studenta?

Dawid Płociński
29.01.2019

grafika

Gdy dziecko po maturze wyjeżdża na studia do innej miejscowości, jest najczęściej finansowo wspierane przez rodziców, którzy łożą na jego utrzymanie – w tym na wynajem pokoju lub mieszkania. I tu pojawia się pytanie, czy środków tych nie przeznaczyć lepiej na zakup nieruchomości. To spory wydatek, nic więc dziwnego, że pojawia się też wahanie. Przyjrzyjmy się zatem bliżej owemu zagadnieniu.

więcej

Dlaczego warto korzystać z pomocy doradcy nieruchomości?

Dawid Płociński
23.01.2019

grafika

Kupno bądź też sprzedaż nieruchomości to niezwykle odpowiedzialna decyzja. Stąd też często wzbudza niemałe obawy oraz wątpliwości. Jednak cały ten proces może być naprawdę dużo prostszy. W takich momentach warto bowiem zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy doradcy. To właśnie on – jak nikt inny – zna rynek nieruchomości, dlatego z jego pomocą podejmowane przez nas decyzje mogą być dużo bardziej świadome, a przede wszystkim opłacalne.

 

więcej

Inwestycja na Czyżkówku rośnie w oczach!

Kamila Okrutnik
25.08.2018

budowa

 

Sprzedaż kameralnej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku na finiszu. Sfera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą trzech ostatnich lokali mieszkalnych!

 

więcej

Rezydencja w miejskim stylu.

Kamila Okrutnik
09.08.2018

zdjecie

Sfera Nieruchomości zaprasza na zapoznanie się z ofertą ostatniego apartamentu w ścisłym Centrum Bydgoszczy.

 

więcej

Okole Park – nowa inwestycja na bydgoskim rynku deweloperskim!

Kamila Okrutnik
03.08.2018

wizualizacja

Sfera Nieruchomości zaprasza na premierę najnowszej inwestycji deweloperskiej w Bydgoszczy!

więcej

Realizacja kolejnej inwestycji w Centrum już niebawem dobiegnie końca.

Kamila Okrutnik
19.07.2018

zdjęcie z budowy

 

Sfera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ostatnich trzech mieszkań w inwestycji położonej w ścisłym centrum Bydgoszczy.

 

więcej

Zakup nieruchomości obciążonej hipoteką

Kamila Okrutnik
18.07.2018

grafika

Dlaczego boimy się kupować mieszkania, które ktoś wcześniej kupił z pomocą kredytu hipotecznego? Czym właściwie jest hipoteka na rzecz banku i czy możemy bezpiecznie dokonać zakupu takiej nieruchomości?

więcej

Inwestycja na Bielawach na ostatniej prostej!

Kamila Okrutnik
12.07.2018

Inwestycja na Bielawach

Znany deweloper kończy prace przy realizacji inwestycji na bydgoskich Bielawach. Sfera Nieruchomości aktywnie uczestniczy w procesie sprzedaży mieszkań!

więcej

Inwestycja, która odmieni Górzyskowo!

Kamila Okrutnik
05.07.2018

Zdjęcie z placu budowy

Oficjalny start inwestycji na Górzyskowie.

więcej

Relacja z budowy inwestcyji przy ul. Toruńskiej

Kamila Okrutnik
05.07.2018

Teren budowy

Ruszyły prace w inwestycji przy u. Toruńskiej.

więcej

Górzyskowo w budowie!

Kamila Okrutnik
04.07.2018

Widok front

Kolejna inwestycja na bydgoskim Górzyskowie lada dzień zostanie oddana do użytkowania.

więcej

Nowa inwestycja w Osielsku!

Dawid Płociński
08.02.2018

wizualizacja

Wystartowała sprzedaż nowej inwestycji w podbydgoskim Osielsku.

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem