Aktualności

Mieszkanie w bloku – wady i zalety

Dawid Płociński
17.10.2019

grafika

Szukając swojego wymarzonego miejsca do zamieszkania w Bydgoszczy, stajemy przed nie lada dylematem. Zastanawiamy się, czy wybrać dom, mieszkanie w kamienicy, bloku a może zdecydować się na kupno lokum w szeregowcu. Wszystkie te rozwiązania mają zarówno wady, jak i zalety. Dziś pod lupę bierzemy mieszkania w blokach w Bydgoszczy i wskazujemy wszelkie „za” i „przeciw” odnośnie obrania tego rozwiązania.

więcej

Czy warto zorganizować dzień otwarty przy sprzedaży mieszkań?

Dawid Płociński
11.10.2019

grafika

Porządek, minimalizm w meblach i przyjemny, świeży zapach to połowa sukcesu w efektywnej sprzedaży mieszkania. Jednak, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse jako sprzedającego, zorganizuj dzień otwarty – o tym, czym on jest i jak bardzo Ci pomoże w sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy, dowiesz się w dzisiejszym artykule.

więcej

Dom czy mieszkanie w Bydgoszczy – na co się zdecydować?

Dawid Płociński
27.09.2019

grafika

Wybór miejsca do zamieszkania jest bez wątpienia jedną z trudniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć w życiu. Przestrzeń, w której się funkcjonuje, ma niebagatelne znaczenie dla naszego samopoczucia i ogólnego poziomu zadowolenia. Podczas poszukiwania swojego lokum, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników i zastanowić się nad własnymi oczekiwaniami i potrzebami swoimi i swoich bliskich.

więcej

Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy– sprawdź, czym jest powierzchnia dodatkowa

Dawid Płociński
20.09.2019

grafika

Powierzchnią dodatkową w mieszkaniach są określane balkony, tarasy oraz loggie. Nie są one przeznaczone do ciągłego użytkowania przez mieszkańców, więc zazwyczaj nie są wliczane do powierzchni użytkowej mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy. Przy odpowiedniej aranżacji i zastosowaniu ciekawych rozwiązań, można jednak urządzić z nich komfortowe miejsca wypoczynku i relaksu.

więcej

Stan deweloperski mieszkania zakupionego w Bydgoszczy – co oznacza?

Dawid Płociński
18.09.2019

grafika

Mieszkania w stanie deweloperskim są wyborem większości osób kupujących nieruchomość na rynku pierwotnym w Bydgoszczy. Co właściwie oznacza ten termin i na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę inwestując we własne cztery katy w takim standardzie?

więcej

Mieszkanie na ostatnim piętrze – plusy i minusy rozwiązania

Dawid Płociński
06.09.2019

grafika

Nie bez powodu mieszkania na ostatnim piętrze są zazwyczaj jednymi z droższych w ofercie firm deweloperskich. Z tych lokali zazwyczaj rozciąga się najbardziej atrakcyjny widok na okolicę i panoramę miasta. Nieruchomości położone na najwyższej kondygnacji w Bydgoszczy maja też jednak swoje wady. Warto je poznać, zanim podejmie się ostateczną decyzję o wyborze wymarzonego mieszkania.

więcej

Czy warto kupić mieszkanie w kamienicy?

Dawid Płociński
23.08.2019

grafika

Kamienicą zazwyczaj nazywamy starszy budynek zlokalizowany w środkowej części miasta. Posiada on co najmniej jedno piętro i zwykle sąsiaduje z innymi budynkami. Mieszkania w kamienicach przyciągają uwagę miłośników przestronnych pomieszczeń i osób, którym zależy na mieszkaniu w pobliżu centrum miasta Bydgoszczy. Wyjaśniamy, czy warto zdecydować się na zakup takiego lokalu.

więcej

Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach Bydgoszczy – co wybrać?

Dawid Płociński
16.08.2019

grafika

Zanim zdecydujemy się na kupno mieszkania w Bydgoszczy powinniśmy określić, jaka część miasta możliwie jak najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Większość osób zastanawia się nad tym, która lokalizacja będzie lepsza – środek czy obrzeża Bydgoszczy. Wyjaśniamy, czym różni się życie w centrum od mieszkania w nieruchomościach znajdujących się na obrzeżach miasta.

więcej

Lokalizacja mieszkania wystawionego na sprzedaż – na co zwrócić uwagę?

Dawid Płociński
08.08.2019

grafika

Mieszkanie powinno być maksymalnie dopasowane do naszych upodobań, trybu życia, jak również warunków finansowych. Jeżeli myślimy o kupnie lokalu wystawionego na sprzedaż w Bydgoszczy, koniecznie zastanówmy się nad tym, czy odpowiada nam lokalizacja danej nieruchomości. Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę zanim podejmiemy decyzję o zakupie nowego lokum?

więcej

Jakie pytania warto zadać przed podjęciem decyzji o kupnie mieszkania?

Dawid Płociński
02.08.2019

grafika

Zakup nieruchomości to ważne wydarzenie, które wymaga wielu przemyśleń. Przed podjęciem decyzji warto dobrze poznać lokal. Najwięcej wątpliwości zazwyczaj dotyczy mieszkań na rynku wtórnym. Podpowiadamy, jakie pytania dobrze jest zadać zanim zdecydujemy się na kupno lokum.

więcej

Mieszkanie na parterze – plusy i minusy!

Dawid Płociński
25.07.2019

grafika

Imponujący widok z okna z dziesiątego piętra czy może własny ogródek w mieszkaniu na parterze – na co się zdecydować? Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie może Ci się spodobać, dlatego przed ostatecznym wyborem czterech ścian dobrze poznaj własne preferencje. Dzisiaj przybliżamy atuty, a także słabsze strony mieszkania na parterze – tak abyś mógł się przekonać, czy ta propozycja Ci odpowiada.

więcej

Mieszkanie dla rodziny z dziećmi w Bydgoszczy – co wybrać?

Dawid Płociński
19.07.2019

grafika

Cisza, spokój, plac zabaw, dużo zieleni i monitorowane osiedle to z pewnością marzenie niejednego rodzica. Chcemy bezpieczeństwa dla swoich dzieci, dlatego wybierając mieszkanie zwracamy uwagę na wyżej wymienione aspekty. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku, co zrobić, by zakupione mieszkanie w Bydgoszczy okazało się jedną z Twoich lepszych decyzji.

więcej

Home staging, czyli sztuka sprzedaży mieszkań

Dawid Płociński
12.07.2019

grafika

W czystych, pachnących i ładnie wyglądających wnętrzach dużo lepiej się rozmawia, gotuje – a przede wszystkim zachęca do zakupu. Jeśli właśnie zamierzasz spotkać się z potencjalnym nabywcą Twojej nieruchomości, to ten artykuł jest przygotowany specjalnie dla Ciebie. Poznaj czym jest home staging – i dlaczego tak bardzo może Ci pomóc.

więcej

Kupno mieszkania w Bydgoszczy dla pary – na co się zdecydować?

Dawid Płociński
28.06.2019

grafika

Centrum miasta, a może jednak spokojna okolica? Miedzyń, Szwederowo czy Osiedle Leśne? O tym, gdzie najlepiej zamieszkać we dwoje w Bydgoszczy, podpowiadamy w dzisiejszym artykule. Zobacz, na co zwrócić szczególną uwagę, by nie było Wam ani zbyt smutno, ani zbyt ciasno.

więcej

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy - jakie aspekty sprawią, że będzie profesjonalne?

Dawid Płociński
07.06.2019

grafika

Sprzedaż mieszkania to często trudna decyzja. Niejednokrotnie jesteśmy związani z miejscem, które chcemy sprzedać, i nie jest łatwo nam się z nim rozstać. Jeśli jednak ostatecznie zdecydujemy się już na sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy, warto zastanowić się jak powinno wyglądać nasze ogłoszenie, które zachęci potencjalnych nabywców do kupna nieruchomości.

więcej

Remont mieszkania przed sprzedażą – czy to się opłaca?

Dawid Płociński
07.06.2019

grafika

Czyste, pachnące nowością mieszkania z pewnością rozchodzą się jak świeże bułeczki. Lubimy bowiem wysoki standard, a schludne pomieszczenia od razu przyciągają uwagę potencjalnego kupca. Czy to jednak oznacza, że sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu, nie będzie korzystną transakcją? Ależ nic bardziej mylnego! Dzisiaj podpowiadamy, co warto zrobić, by sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy, nawet te o nieco niższym standardzie.

więcej

Jak wybrać mieszkanie dla singla w Bydgoszczy? Nasze porady!

Dawid Płociński
17.05.2019

grafika

Życie na emeryturze czy też z dziećmi z pewnością determinuje naszą decyzję o wyborze mieszkania. Nierzadko szukamy spokojnej okolicy, a w jej pobliżu parku, sklepu oraz przedszkola. Chcemy czuć się bezpiecznie, dlatego zwracamy uwagę na wiele czynników. Jak jest natomiast z mieszkaniem dla singla? Na co zwrócić szczególną uwagę? Dzisiaj zatem podpowiadamy, co należy zrobić, by dla jednej osoby znaleźć idealną przestrzeń.

więcej

Czy warto wynajmować mieszkania studentom?

Dawid Płociński
17.04.2019

grafika

Sezon letni zwykle inauguruje poszukiwania mieszkań do wynajęcia przez studentów. Liczą oni w ten sposób na zdobycie jak najlepszej okazji, czyli znalezienie lokum z atrakcyjną lokalizacją i korzystną ceną. Dziś zastanawiamy się, czy warto wynajmować mieszkania dla studentów w Bydgoszczy.

więcej

Sprzedajesz nieruchomość w Bydgoszczy? Sprawdź, jakich błędów powinieneś unikać!

Dawid Płociński
05.04.2019

grafika

Sprzedawanie nieruchomości nie musi być wcale trudne. Wystarczy poznać pewne zasady oraz wystrzegać się przed popełnianiem błędów. Pułapki, które na nas czyhają, mogą bowiem również ponieść klęskę – dzisiaj pokazujemy, jak im w tym łatwo pomóc. Są pewne kwestie, które warto szczególnie zapamiętać, by w skuteczny sposób sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy.

więcej

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy – na co zwrócić uwagę?

Dawid Płociński
16.03.2019

grafika

Własne cztery kąty to z pewnością marzenie wielu z nas. Zaś jak dobrze wiadomo – marzenia należy spełniać. Przy kupnie mieszkania warto jednak uwzględnić pewne aspekty. Przede wszystkim zapoznajmy się z rynkami nieruchomości i zdecydujmy, który nam bardziej pasuje – pierwotny czy też wtórny. Dzisiaj przybliżamy ten pierwszy, aby nasz zakup okazał się udany.

więcej

Jak wybrać mieszkanie dla emeryta?

Dawid Płociński
07.03.2019

grafika

Spokojna dzielnica, mieszkanie na parterze, a wokół niego pełno zieleni. Czy taki opis mieszkania spodobałby się Twojemu dziadkowi, babci czy też innej starszej osobie? Przy zakupie lokum dla emeryta warto wziąć pod uwagę pewne aspekty – ich uwzględnienie zagwarantuje komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, które wydają się nieocenione.

 

więcej

Jak szukać mieszkania do kupna?

Dawid Płociński
28.02.2019

grafika

W Bydgoszczy jest wiele ofert sprzedaży mieszkań, dlatego trzeba dokładnie wiedzieć, jak znaleźć te najbardziej wartościowe. Warto skrupulatnie przemyśleć swoje potrzeby oraz możliwości – tak, aby móc cieszyć się z zakupionego lokum. Podpowiadamy zatem, jak ze swoich poszukiwań uczynić całkiem przyjemny proces.

 

więcej

Jak skutecznie zająć się sprzedażą mieszkania?

Dawid Płociński
07.02.2019

grafika

Sprzedaż mieszkania może spędzać sen z powiek zwłaszcza kiedy nie mamy doświadczenia w tego typu transakcjach. Tak naprawdę nie ma czego się obawiać, gdyż wystarczy wdrożyć w życie pewne zasady. Ich realizacja pozwoli na osiągnięcie owocnych efektów. Dzisiaj podpowiadamy, co należy zrobić, by sprzedaż mieszkania okazała się prostym, a nawet przyjemnym działaniem.

 

więcej

Sprawdź, dlaczego mieszkanie to dobra inwestycja

Dawid Płociński
04.02.2019

grafika

Wynajmujesz mieszkanie, ale cały czas martwisz się, że nie jest Twoją własnością? Może masz wolną gotówkę i nie wiesz w co zainwestować? Dzisiaj podpowiadamy, dlaczego to kupno mieszkania będzie dla Ciebie dobrą inwestycją.

 

więcej

10 porad dla osób chcących wynająć nieruchomość

Dawid Płociński
31.01.2019

grafika

Często wahamy się przed wprowadzeniem nowych osób do własnych przestrzeni. Boimy się bowiem ich zachowania, a najbardziej tego, jak zadbają o mieszkanie, które przecież jest naszą własnością. Nic w tym dziwnego. Jednak dzisiaj podpowiadamy jak bez obaw wynająć nieruchomość oraz co zrobić, by cieszyć się z przeprowadzonej transakcji.

 

więcej

Czy opłaca się zainwestować w mieszkanie dla studenta?

Dawid Płociński
29.01.2019

grafika

Gdy dziecko po maturze wyjeżdża na studia do innej miejscowości, jest najczęściej finansowo wspierane przez rodziców, którzy łożą na jego utrzymanie – w tym na wynajem pokoju lub mieszkania. I tu pojawia się pytanie, czy środków tych nie przeznaczyć lepiej na zakup nieruchomości. To spory wydatek, nic więc dziwnego, że pojawia się też wahanie. Przyjrzyjmy się zatem bliżej owemu zagadnieniu.

więcej

Dlaczego warto korzystać z pomocy doradcy nieruchomości?

Dawid Płociński
23.01.2019

grafika

Kupno bądź też sprzedaż nieruchomości to niezwykle odpowiedzialna decyzja. Stąd też często wzbudza niemałe obawy oraz wątpliwości. Jednak cały ten proces może być naprawdę dużo prostszy. W takich momentach warto bowiem zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy doradcy. To właśnie on – jak nikt inny – zna rynek nieruchomości, dlatego z jego pomocą podejmowane przez nas decyzje mogą być dużo bardziej świadome, a przede wszystkim opłacalne.

 

więcej

Inwestycja na Czyżkówku rośnie w oczach!

Kamila Okrutnik
25.08.2018

budowa

 

Sprzedaż kameralnej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku na finiszu. Sfera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą trzech ostatnich lokali mieszkalnych!

 

więcej

Rezydencja w miejskim stylu.

Kamila Okrutnik
09.08.2018

zdjecie

Sfera Nieruchomości zaprasza na zapoznanie się z ofertą ostatniego apartamentu w ścisłym Centrum Bydgoszczy.

 

więcej

Okole Park – nowa inwestycja na bydgoskim rynku deweloperskim!

Kamila Okrutnik
03.08.2018

wizualizacja

Sfera Nieruchomości zaprasza na premierę najnowszej inwestycji deweloperskiej w Bydgoszczy!

więcej

Realizacja kolejnej inwestycji w Centrum już niebawem dobiegnie końca.

Kamila Okrutnik
19.07.2018

zdjęcie z budowy

 

Sfera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ostatnich trzech mieszkań w inwestycji położonej w ścisłym centrum Bydgoszczy.

 

więcej

Zakup nieruchomości obciążonej hipoteką

Kamila Okrutnik
18.07.2018

grafika

Dlaczego boimy się kupować mieszkania, które ktoś wcześniej kupił z pomocą kredytu hipotecznego? Czym właściwie jest hipoteka na rzecz banku i czy możemy bezpiecznie dokonać zakupu takiej nieruchomości?

więcej

Inwestycja na Bielawach na ostatniej prostej!

Kamila Okrutnik
12.07.2018

Inwestycja na Bielawach

Znany deweloper kończy prace przy realizacji inwestycji na bydgoskich Bielawach. Sfera Nieruchomości aktywnie uczestniczy w procesie sprzedaży mieszkań!

więcej

Relacja z budowy inwestcyji przy ul. Toruńskiej

Kamila Okrutnik
05.07.2018

Teren budowy

Ruszyły prace w inwestycji przy u. Toruńskiej.

więcej

Inwestycja, która odmieni Górzyskowo!

Kamila Okrutnik
05.07.2018

Zdjęcie z placu budowy

Oficjalny start inwestycji na Górzyskowie.

więcej

Górzyskowo w budowie!

Kamila Okrutnik
04.07.2018

Widok front

Kolejna inwestycja na bydgoskim Górzyskowie lada dzień zostanie oddana do użytkowania.

więcej

Nowa inwestycja w Osielsku!

Dawid Płociński
08.02.2018

wizualizacja

Wystartowała sprzedaż nowej inwestycji w podbydgoskim Osielsku.

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem