Aktualności

Funkcjonalne rozwiązania w kuchni

Dawid Płociński
24.09.2021

grafika

Kuchnia to pomieszczenie, które jest często i intensywnie używane. Dobre jej zorganizowanie sprawi, że stanie się funkcjonalna, co ułatwi i usprawni codzienne czynności. Zobaczmy, jakie są sprytne triki i rozwiązania warto wykorzystać w kuchni.

więcej

Mieszkanie na wynajem w Bydgoszczy - jakie pytanie warto zadać właścicielowi?

Dawid Płociński
10.09.2021

grafika

Wysokość opłat eksploatacyjnych czy zachowanie sąsiadów to tylko nieliczne z rzeczy o które warto zapytać właściciela od którego będziemy wynajmować lokal. Zobaczmy, czego jeszcze należy się dowiedzieć, aby uniknąć nieprzyjemności.

więcej

Zakup mieszkania w Bydgoszczy z kredytem - co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
27.08.2021

grafika

Zakup mieszkania obciążonego kredytem wśród wielu osób wzbudza niepokój i duże obawy. Tymczasem, przy odpowiednim przygotowaniu i zaznajomieniu się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi danego zobowiązania, tego typu transakcja nie jest szczególnie trudna czy niebezpieczna.

więcej

Z jakimi opłatami musi liczyć się kupujący mieszkanie w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
20.08.2021

grafika

Każdy, kto planuje zakup mieszkania powinien zdawać sobie sprawę, że oprócz ceny samej nieruchomości, będzie musiał ponieść również inne koszty. Są one związane m.in. z różnymi usługami, np. notarialnymi. Zobaczmy, na jakie opłaty warto się przygotować.

więcej

Jakie pytania zadać właścicielowi, kupując mieszkanie w bloku?

Dawid Płociński
12.08.2021

grafika

Zakup mieszkania to dla większości ludzi jeden z największych wydatków w życiu. Aby nie kupić kota w worku przed dokonaniem transakcji trzeba dowiedzieć sie jak najwięcej o danym lokalu. Podpowiadamy jakie pytania zadać właścicielowi mieszkania od którego chcemy kupić lokal.

więcej

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro nieruchomości w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
05.08.2021

grafika

Na rynku powstaje coraz więcej biur nieruchomości, jednak nie wszystkie z nich są godne polecenia. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby wybrać dla siebie profesjonalne biuro nieruchomości.

więcej

Lokal użytkowy w Bydgoszczy - kupno czy wynajem?

Dawid Płociński
29.07.2021

grafika

Każda inwestycja w lokal użytkowy to wyzwanie i krok, który trzeba dobrze przemyśleć. Zarówno jego kupno, jak i wynajem, ma swoje zalety oraz wady. W jakich przypadkach korzystniejsza będzie pierwsza opcja, a kiedy lepiej jest lokal wynająć?

więcej

Ile trwa kupno mieszkania w Bydgoszczy w czasach pandemii?

Dawid Płociński
22.07.2021

grafika

Kupno mieszkania w Bydgoszczy to złożony proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Obecnie, w czasie pandemii, może on dodatkowo się przedłużać z uwagi na zmiany w funkcjonowaniu wszelkich urzędów. Jak długo trwa zakup nieruchomości w trakcie pandemii i co należy zrobić, aby móc cieszyć się własnym mieszkaniem pomimo trudnych czasów?

więcej

Najem krótkoterminowy w Bydgoszczy - dla kogo?

Dawid Płociński
15.07.2021

grafika

Z najmem krótkoterminowym możemy spotkać się między innymi w miejscowościach turystycznych – to właśnie na tej zasadzie właściciele często udostępniają mieszkania podróżnym. To dobry sposób na lokowanie kapitału i zarobek, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Czym właściwie jest najem krótkoterminowy i dla kogo jest najlepszym rozwiązaniem?

więcej

Mieszkanie w kamienicy w Bydgoszczy - plusy i minusy

Dawid Płociński
08.07.2021

grafika

Kamienice stanowią zazwyczaj okazałe budynki ozdobione płaskorzeźbami. Główną zaletą tego typu obiektów jest wyczuwalny w nich duch przeszłości, który nadaje im niepowtarzalny charakter i klimat. Zobaczmy, jakie wady i zalety posiadają mieszkania w kamienicy.

więcej

5 błędów, których należy unikać w ogłoszeniu o sprzedaży nieruchomości

Dawid Płociński
01.07.2021

grafika

Sprzedaż mieszkania wymaga od właścicieli zaangażowania i czasu potrzebnego do zachęcenia kupujących do odwiedzenia lokalu i później złożenia oferty. Wszystko jednak zaczyna się od ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości. Jak je dobrze napisać i jakich błędów się wystrzegać?

więcej

Wkład własny na nieruchomość w Bydgoszczy - fakty i mity

Dawid Płociński
18.06.2021

grafika

Aby kupić dom czy mieszkanie należy dysponować odpowiednią ilością środków finansowych, a te bardzo często pochodzą z kredytu. Wzięcie pożyczki wiąże się jednak z koniecznością posiadania wkładu własnego. Zobaczmy, czym jest i jakie są najpopularniejsze fakty i mity na jego temat.

więcej

Dom z ogrodem w Bydgoszczy i okolicach - dla kogo?

Dawid Płociński
15.06.2021

grafika

Osoby kupujące swoją pierwszą nieruchomości często zastanawiają się co wybrać – mieszkanie czy dom z ogrodem. Oba te rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej tej drugiej opcji, czyli nieruchomości z ogrodem.

więcej

Rynek nieruchomości w Bydgoszczy a koronawirus

Dawid Płociński
28.05.2021

grafika

Koronawirus odbił swoje piętno na wielu branżach. Nie inaczej było też z rynkiem nieruchomości. Sprawdzamy co tak naprawdę się zmieniło.

więcej

Mieszkanie w Bydgoszczy dla młodych rodziców - co wybrać?

Dawid Płociński
21.05.2021

grafika

Wybór pierwszego mieszkania jest niezwykle trudną decyzją. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy trzeba zadbać nie tylko o komfort swój, ale i swojego dziecka. Zobaczmy, jakie mieszkanie w Bydgoszczy warto wybrać, będąc młodym rodzicem.

więcej

Lokal do wynajęcia w Bydgoszczy - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Dawid Płociński
14.05.2021

grafika

Wybór lokalu do wynajęcia może sprawić sporo problemów, szczególnie osobom, które robią to po raz pierwszy. Sprawdzamy, na co warto zwrócić uwagę wybierając mieszkanie na wynajem, aby uniknąć przykrych niespodzianek w postaci ukrytych opłat lub zatajonych wad lokalu.

więcej

Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy - typy budynków, które warto wziąć pod uwagę

Dawid Płociński
05.05.2021

grafika

Mieszkania w Bydgoszczy różnią się od siebie pod wieloma względami. Jednym z ważniejszych parametrów jest typ zabudowy. Zobaczmy, jakie budynki można spotkać na rynku nieruchomości, czym się różnią i jaki mają zalety i wady.

więcej

Rynek nieruchomości w Bydgoszczy - jak szukać okazji?

Dawid Płociński
16.04.2021

grafika

Ceny nieruchomości potrafią przysporzyć o ból głowy. Czy jest jakiś sposób, aby nabyć własne mieszkanie w Bydgoszczy i nie przepłacić? Na szczęście istnieją triki i sposoby na szukanie tanich lokali. Zobaczmy, gdzie warto się rozejrzeć.

więcej

Jak urządzić mieszkanie na wynajem w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
08.04.2021

grafika

Zakup mieszkania pod wynajem go lokatorom w Bydgoszczy to jedna z lepszych inwestycji. Oczywiście istotne jest także odpowiednie wyposażenie czterech katów tak, by najemca czuł się wygodnie niezależnie od metrażu. Jak zatem urządzić mieszkanie na wynajem w Bydgoszczy?

więcej

Kredyt na mieszkanie w Bydgoszczy a wkład własny - co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
02.04.2021

grafika

Niezależnie od tego, jak atrakcyjna będzie cena mieszkania w Bydgoszczy to jego zakup zawsze będzie poważną inwestycja. Niejednokrotnie, by sfinalizować transakcję trzeba zaciągnąć kredyt, który umożliwi przeprowadzkę do wymarzonych czterech kątów. Jak wygląda proces ubiegania się o kredyt hipoteczny?

więcej

Apartamentowiec vs. kamienica - co wybrać w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
29.03.2021

grafika

Apartamentowiec czy kamienica w Bydgoszczy? Dla jednych wybór jest prosty i jednoznaczny, inni zaś potrzebują chwili na zastanowienie się, gdzie woleliby mieszkać. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jakie są zalety i wady jednego i drugiego rozwiązania.

więcej

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w Bydgoszczy - na co zwrócić uwagę?

Dawid Płociński
18.03.2021

grafika

Mimo iż przez wiele lat kamienice kojarzyły się z biedą i brakiem komfortu, budynki tego typu już dawno wróciły do łask. Współczesna kamienica to nieruchomość po remoncie, z klimatem, łącząca magię dawnych lat z nowoczesnością. Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę kupując lokal w kamienicy w Bydgoszczy, aby na tym zyskać, a nie stracić?

więcej

Mieszkania z rynku wtórnego w Bydgoszczy - o co warto pytać przed kupnem?

Dawid Płociński
12.03.2021

grafika

Lepiej kupić mieszkanie nowe czy używane – to pytanie zadaje sobie większość osób chcących nabyć własną nieruchomość. Część z nich ostatecznie decyduje się na lokal z rynku wtórnego. Jeśli należysz do tej grupy, zobacz o co warto pytać przed zakupem.

więcej

Księga wieczysta - sprawdź, co warto o niej wiedzieć?

Dawid Płociński
05.03.2021

grafika

Księga wieczysta to jeden z najważniejszych dokumentów, o którym mowa w kontekście kupna mieszkania w Bydgoszczy. Pozwala określić stan prawny nieruchomości, a jej dokładne sprawdzenie gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

więcej

Rynek deweloperski w Bydgoszczy - fakty i mity

Dawid Płociński
02.03.2021

grafika

Wokół rynku deweloperskiego wraz z biegiem lat narosło dużo mitów. Zobaczmy, które z nich są całkowicie błędne, a które mogą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

więcej

Mieszkania w bloku w Bydgoszczy - na jakie oferty zwrócić uwagę?

Dawid Płociński
12.02.2021

grafika

Kupno mieszkania wiąże się z dużymi kosztami. Warto dokładnie przyjrzeć się wybranemu przez nas lokalowi, aby transakcja nie okazała się zakupem przysłowiowego kota w worku. Zobaczmy, na co trzeba zwrócić uwagę, wybierając mieszkanie w bloku w Bydgoszczy.

więcej

Kredyt na kupno mieszkania w Bydgoszczy - co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
03.02.2021

grafika

Zakup mieszkania to ogromny wydatek, a zapożyczenie się na dużą kwotę jest niezwykle poważną i ważną decyzją, do której podjęcia warto się wcześniej odpowiednio przygotować. Zobaczmy, o czym należy pamiętać decydując się na kredyt mieszkaniowy w Bydgoszczy.

więcej

Kupno mieszkania w Bydgoszczy – jakich błędów uniknąć?

Dawid Płociński
28.01.2021

grafika

Brak rozeznania na rynku czy wybór nieodpowiedniej lokalizacji to tylko niektóre z najczęściej powtarzających się błędów dokonywanych podczas zakupu mieszkania w Bydgoszczy. Zobacz, jakich czynności należy unikać, aby całe przedsięwzięcie było opłacalne.

więcej

Nieruchomość w stanie deweloperskim w Bydgoszczy - wady i zalety

Dawid Płociński
22.01.2021

grafika

Nieruchomość w stanie deweloperskim to jedna z najczęściej wybieranych opcji dotyczących stanu wykończenia domu. Zobaczmy, czym dokładnie jest oraz jakie są wady i zalety takiego rozwiązania w Bydgoszczy.

więcej

Kupno mieszkania w Bydgoszczy – o co warto zapytać pośrednika nieruchomości?

Dawid Płociński
07.01.2021

grafika

Kupno mieszkania w Bydgoszczy to złożony proces, który wymaga sprawdzenia wielu kwestii, począwszy od stanu prawnego lokalu, a zakończywszy na możliwości negocjacji ceny. Jakie pytania warto zadać pośrednikowi nieruchomości zajmującego się sprzedażą mieszkań w Bydgoszczy?

więcej

Masz czworonoga? Sprawdź, na co zwrócić uwagę szukając mieszkania na wynajem

Dawid Płociński
18.12.2020

grafika

Wiele osób poszukuje mieszkania na wynajem w Bydgoszczy, w którym mogłoby zamieszkać ze swoim czworonożnym przyjacielem. Niestety właściciele mieszkań stosunkowo rzadko wyrażają chęć wynajmu nieruchomości osobie ze zwierzakiem. W jaki sposób szukać oraz na co zwrócić uwagę decydując się na wynajem mieszkania w Bydgoszczy ze swoim pupilem?

więcej

Wieżowiec czy kamienica – jaki typ budownictwa wybrać w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
10.12.2020

grafika

Praktyczny komfort mieszkania w wieżowcu i urok wiekowych kamienic od lat pozostają w kręgu zainteresowań osób kupujących i wynajmujących mieszkania w Bydgoszczy. Nieruchomość w wieżowcu czy w kamienicy? Poznaj wady i zalety obu rozwiązań.

więcej

Ekspozycja okien – na co zwrócić uwagę, kupując mieszkanie w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
04.12.2020

grafika

Orientacja okien względem stron świata to jedne z podstawowych elementów, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania w Bydgoszczy. Ekspozycja okien we wnętrzach wpływa zarówno na nasze samopoczucie, ale też na komfort użytkowania mieszkania i funkcjonalność jego poszczególnych pomieszczeń.

więcej

Na czym polega najem okazjonalny w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
26.11.2020

grafika

Najem okazjonalny to instytucja, która choć funkcjonuje już od dobrych kilku lat, wciąż jest mało popularna i nadal nie wszyscy wiedzą, na czym ona polega. Dlatego postanowiliśmy wyjaśnić najważniejsze kwestie dotyczący najmu okazjonalnego mieszkania w Bydgoszczy.

więcej

Umowa deweloperska – na co zwrócić uwagę?

Dawid Płociński
18.11.2020

grafika

Kupno mieszkania w Bydgoszczy od dewelopera wiąże się z koniecznością podpisania umowy deweloperskiej określającej prawa i obowiązki obu stron. Dowiedz się, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę, kupując nowe mieszkanie w Bydgoszczy.

więcej

Czy warto w Bydgoszczy kupić mieszkanie wykończone "pod klucz"?

Dawid Płociński
13.11.2020

grafika

Kupując mieszkanie w Bydgoszczy z rynku pierwotnego możemy zdecydować się na samodzielny remont lub skorzystać z rozwiązania "wykończenia pod klucz" , jakie coraz częściej oferują firmy współpracujące z deweloperami. To rozwiązanie odznaczające się szeregiem zalet, które pozwala zaoszczędzić dużo czasu i nerwów. Czy w Bydgoszczy warto zdecydować się na kupno lokalu mieszkalnego „pod klucz”?

więcej

Lokal użytkowy w Bydgoszczy – na własność czy na wynajem?

Dawid Płociński
04.11.2020

grafika

Założenie działalności gospodarczej zwykle wiąże się z koniecznością poszukiwania odpowiedniego lokalu użytkowego, w którym wspomnianą działalność będzie można prowadzić. Wówczas wielu przedsiębiorców zaczyna się zastanawiać, czy wynająć lokal użytkowy w Bydgoszczy, czy kupić go na własność. Które rozwiązanie jest lepsze?

więcej

Nieruchomości w Bydgoszczy – porady dla poszukujących

Dawid Płociński
29.10.2020

grafika

Prawdopodobnie każdy z nas marzy o przytulnym kącie – wyjątkowym miejscu, w którym chce się spędzić resztę życia. Zatem nie bez powodu szukamy nieruchomości z dobrą lokalizacją, miłym sąsiedztwem i wysokim standardem. Dzisiaj pokazujemy, na co zwrócić szczególną uwagę, by takie wymarzone lokum odnaleźć w pięknej Bydgoszczy. 

więcej

Prawa i obowiązki najemcy nieruchomości

Dawid Płociński
22.10.2020

grafika

Wynajem mieszkania to niemałe przedsięwzięcie. Chociaż nie istnieje schemat umowy najmu, to są pewne prawa i obowiązki, o których warto wiedzieć. Dzisiaj krótko o tym, co nam wolno, a czego należy się wystrzegać, wynajmując lokum w Bydgoszczy.

więcej

Jak oszacować wartość nieruchomości w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
14.10.2020

grafika

Zdecydowałeś się na sprzedaż mieszkania bądź domu w Bydgoszczy, ale zastanawiasz się , jaką cenę zaproponować potencjalnym nabywcom? A może chcesz kupić nieruchomość w tej lokalizacji i nie wiesz, czy zaproponowana przez właścicieli czy biuro nieruchomości kwota nie jest zawyżona? Dziś podpowiadamy, czy jest wartość nieruchomości i jak ją odpowiednio oszacować.

więcej

Mieszkanie w Bydgoszczy z rynku pierwotnego czy wtórnego – które wybrać?

Dawid Płociński
08.10.2020

grafika

Kupno mieszkania to niezwykle ważna decyzja w życiu każdego człowieka. Jednak wybór nieruchomości należy dobrze przemyśleć. Jedną z podstawowych kwestii, którą należy rozważyć jest to, czy lepiej kupić mieszkanie nowe - z rynku pierwotnego czy używane – z rynku wtórnego.

więcej

Jak przygotować mieszkanie na sprzedaż ‒ 5 skutecznych kroków

Dawid Płociński
02.10.2020

grafika

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy, powinieneś uczynić kilka kroków, by transakcja przebiegła pomyślnie. Warto zadbać o prawidłową wycenę nieruchomości, promocję budynku czy też skompletowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy. Jakie działania podjąć, sprzedając mieszkanie we wspomnianej lokalizacji? O tym w dzisiejszym artykule.

więcej

Zalety mieszkania w nowym budownictwie w Bydgoszczy

Dawid Płociński
22.09.2020

grafika

Przed kupnem mieszkania każdy musi dokonać wielu wyborów. Jednym z nich jest decyzja o tym, czy chcesz kupić mieszkanie w Bydgoszczy w nowym budownictwie czy nieruchomość zlokalizowaną w bloku z wielkiej płyty. W dzisiejszym artykule przedstawiamy zalety tego pierwszego rozwiązania. Dowiedz się, dlaczego warto kupić zdecydować się na lokal usytuowane w nowszych budynkach.

więcej

Wynajem mieszkań w Bydgoszczy a pandemia – co się zmieniło?

Dawid Płociński
15.09.2020

grafika

Pandemia koronawirusa wpłynęła w zasadzie na każdą dziedzinę naszego życia. Każdy z nas musiał pogodzić się z pewnymi ograniczeniami oraz przystosować się do nowej rzeczywistości. Pandemia wywołana wirusem SARS-CoV-2 dotknęła również rynek najmu mieszkań. W jaki sposób obecna sytuacja pandemiczna wpłynęła na wynajem mieszkań w Bydgoszczy?

więcej

Czy warto kupić mieszkanie pod wynajem w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
11.09.2020

grafika

Kupno mieszkania w Bydgoszczy pod wynajem to inwestycja ciesząca się dość dużą popularnością. Jednak jak każda inwestycja, tak i taka forma lokowania kapitału pieniężnego ma swoje wady i zalety. Na co należy zwrócić uwagę decydując się na kupno mieszkania pod wynajem?

więcej

Zakup nieruchomości w Bydgoszczy a zdolność kredytowa – co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
04.09.2020

grafika

Planujesz zakup nieruchomości w Bydgoszczy na kredyt? Zanim jednak zostanie Ci on przyznany musisz wykazać się zdolnością kredytową. Co to w praktyce oznacza? Musisz przekonać bank, że będziesz spłacać kredyt hipoteczny zgodnie z poczynionymi w umowie ustaleniami. Czym jest zdolność kredytowa i w jaki sposób banki dokonują jej oceny?

więcej

Sezonowość na rynku nieruchomości – czym jest?

Dawid Płociński
02.09.2020

grafika

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w Bydgoszczy można znaleźć w każdym miesiącu, niemniej jednak są w ciągu roku takie pory roku i miesiące, kiedy to zainteresowanie nieruchomościami w Bydgoszczy znacznie wzrasta. To właśnie w tych okresach najlepiej jest wystawić swoje mieszkanie, dom czy działkę na sprzedaż w Bydgoszczy. Jak przedstawia się sezonowość na rynku nieruchomości?

więcej

Apartamentowce w Bydgoszczy – dla kogo będą dobrym wyborem?

Dawid Płociński
20.08.2020

grafika

Coraz większe zainteresowanie luksusowymi, przestronnymi apartamentami zlokalizowanymi w centrum miasta sprawia, że rynek tego typu nieruchomości przybiera na sile. Dla kogo jest to dobre rozwiązanie?

więcej

Mieszkanie dla młodych małżeństw w Bydgoszczy – co wybrać?

Dawid Płociński
13.08.2020

grafika

Jedną z pierwszych decyzji podejmowanych przez młode małżeństwa jest ustalenie miejsca wspólnego zamieszkania. Wiele par ma już dość spędzania kolejnego roku w wynajmowanym mieszkaniu i zaczyna poszukiwać mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy. Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie swojego wymarzonego, pierwszego lokalu mieszkalnego.

więcej

Protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy – co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
24.07.2020

grafika

Protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy to jedna z ważniejszych spraw, o której należy pamiętać przy przekazaniu nieruchomości kupującemu. Zastanawiasz się dlaczego warto spisać protokół zdawczo-odbiorczy i jakie informacje należy w nim zawrzeć? Już spieszymy z odpowiedzią!

więcej

Zdjęcia nieruchomości na sprzedaż w Bydgoszczy – co zrobić, by przykuły uwagę?

Dawid Płociński
17.07.2020

grafika

Czy wiesz, że należycie przygotowane oferty sprzedaży mieszkania czy domu, zawierające wysokiej jakości zdjęcia, cieszą się dużo większą popularnością wśród oglądających je osób? Zdjęcia nieruchomości w Bydgoszczy to wizytówka i wyróżnik każdej oferty. Dlatego warto zadbać o to, by wykonane fotografie wyglądały profesjonalne, przykuwały uwagę i zachęcały do zapoznania się z naszym ogłoszeniem.

więcej

Odbiór techniczny nowego domu lub mieszkania w Bydgoszczy – co warto wiedzieć?

Dawid Płociński
26.06.2020

grafika

Wybór nieruchomości i wszelkie formalności z tym związane to istotne elementy całego, dość skomplikowanego procesu, jakim jest kupno nowego mieszkania lub w domu. Nie można jednak zapominać o jeszcze jednej ważnej czynności, jaką jest odbiór techniczny nieruchomości, podczas którego należy dokładnie obejrzeć lokal i wychwycić wszelkie ewentualne usterki i uchybienia.

więcej

Chcesz kupić działkę w Bydgoszczy? Sprawdź, na co powinieneś zwrócić uwagę!

Dawid Płociński
19.06.2020

grafika

Kupno działki w Bydgoszczy to bez wątpienia pierwszy krok do spełnienia marzeń o posiadaniu własnego domu. Zanim jednak kupisz ziemię w dogodnej dla siebie lokalizacji upewnij się, że wybrana działka spełnia szereg wymogów pozwalających na bezpieczne, szybkie i bezproblemowe rozpoczęcie planowanej budowy wymarzonego domu.

więcej

Sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy – w jaki sposób podnieść jej wartość?

Dawid Płociński
28.05.2020

grafika

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, dogodna lokalizacja, piwnica, balkon, miejsce postojowe to atuty, które czynią wystawione przez nas mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy bardziej atrakcyjnym i godnym uwagi. Niemniej jednak każdy właściciel, chcący sprzedać nieruchomość powinien podjąć działania, które dodatkowo podniosą wartość mieszkania.

więcej

Kupno mieszkania w Bydgoszczy – jakie opłaty należy uiścić?

Dawid Płociński
22.05.2020

grafika

Podejmując decyzję o kupnie mieszkania w Bydgoszczy, musimy pamiętać, że sama cena jego zakupu, to nie jedyny koszt związany z tą transakcją. Do ceny nieruchomości należy jeszcze doliczyć inne opłaty, chociażby takie jak taksa notarialna czy podatek od czynności cywilnoprawnych. Dowiedz się więcej na temat kosztów, jakie musi ponieść kupujący mieszkanie w Bydgoszczy.

więcej

Kredyty mieszkaniowe w dobie pandemii – co się zmienia?

Dawid Płociński
15.05.2020

grafika

Pandemia koronawirusa pojawiła się w naszym kraju zupełnie nieoczekiwanie, a jej konsekwencje będziemy odczuwać jeszcze przez wiele miesięcy. Na taką sytuację nie były przygotowane banki, a tym bardziej kredytobiorcy. Dlatego osoby, które chcą w najbliższej przyszłości wziąć kredyt mieszkaniowy, zaczynają mieć wiele obaw, natomiast banki zaostrzają zasady przyznawania kredytów. Sprawdź, co się zmieniło w kwestii kredytów mieszkaniowych w dobie pandemii.

więcej

Cena i inne czynniki, czyli na co zwrócić uwagę, szukając mieszkania w Bydgoszczy

Dawid Płociński
08.05.2020

grafika

Poszukując mieszkania w Bydgoszczy należy zwrócić uwagę na szereg czynników. W końcu taki zakup to poważna decyzja na długie lata, dlatego warto zadbać o to, by wybrany przez nas lokal mieszkalny był tym właściwym, bezpiecznym i wymarzonym miejscem do życia.

 

więcej

Biuro nieruchomości – jak koronawirus wpływa na pracę pośredników?

Dawid Płociński
30.04.2020

grafika

Pandemia choroby COVID-19 wywoływanej wirusem SARS-CoV-2 w dużym stopniu wpłynęła na nasze codzienne funkcjonowanie. Konieczność ograniczenia przemieszczania się przyczyniła się także do zmian w życiu zawodowym pracowników biur nieruchomości. Jak w obecnej sytuacji wygląda praca pośredników?

 

więcej

Transakcje na rynku nieruchomości a koronawirus

Dawid Płociński
23.04.2020

grafika

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na to, jak obecnie wygląda nasze życie. Konieczność ograniczenia przemieszczania się i kontaktowania z innymi ludźmi powoduje, że znaczącą część planów musimy odłożyć na później. W jaki sposób obecna sytuacja oddziałuje na rynek nieruchomości? Czy możemy spodziewać się, że ceny mieszkań ulegną wyraźnym zmianom?

 

więcej

Koronawirus a sytuacja deweloperów w Bydgoszczy

Dawid Płociński
16.04.2020

grafika

Rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, spowodowało wiele zmian w naszym codziennym życiu. Pandemia oddziałuje na pracę bardzo dużej liczby osób, m.in. specjalistów zajmujących się nieruchomościami. Jak obecnie wygląda sytuacja deweloperów?

 

więcej

Nieruchomości – czy to dobra inwestycja w czasach kryzysu?

Dawid Płociński
10.04.2020

grafika

Przyszłość wielu branż stoi obecnie pod znakiem zapytania. Choć prawdopodobnie ceny mieszkań nie ulegną znaczącym zmianom, wiele osób zastanawia się, czy inwestowanie w nieruchomości jest dobrym wyborem w aktualnej sytuacji. Czy warto zdecydować się na taki sposób ulokowania kapitału?

 

więcej

Umowa najmu mieszkania w Bydgoszczy - czego nie może w niej zabraknąć?

Dawid Płociński
03.04.2020

grafika

Posiadasz mieszkanie do wynajęcia w Bydgoszczy, a może poszukujesz dla siebie lokum? Prędzej czy później staniesz przed zadaniem przygotowania bądź podpisania umowy najmu nieruchomości w Bydgoszczy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i czego nie może w niej zabraknąć.

więcej

Sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy - jakie dokumenty są potrzebne?

Dawid Płociński
27.03.2020

grafika

Gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy, ważne jest, aby przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Biurokracja dla wielu z nas ma wiele wspólnego z czarną magią. Aby ułatwić Wam sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy, zebraliśmy w jednym miejscu listę wymaganych dokumentów.

więcej

Duże mieszkanie w bloku czy dom w Bydgoszczy - co wybrać?

Dawid Płociński
20.03.2020

grafika

Mieszkanie w bloku czy dom? – to dylemat, z którym mierzą się poszukujący własnego kąta nie tylko w Bydgoszczy. Poniżej przedstawiamy wady i zalety obu tych rozwiązań.

więcej

Doradca finansowy w Bydgoszczy – dlaczego warto skorzystać z usług przed kupnem nieruchomości?

Dawid Płociński
12.03.2020

grafika

Osoby decydujące się na zakup mieszkania w Bydgoszczy nie zawsze dysponują kwotą, która pozwalałaby im dokonać tego zakupu od razu. Większość korzysta w tym celu z kredytów. Aby odnaleźć się w świecie finansów i upewnić się co do swojej zdolności kredytowej, warto skorzystać z usług doradców finansowych, których w Bydgoszczy nie brakuje.

więcej

Udogodnienia – na co zwracać uwagę przy kupnie mieszkania czy domu w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
06.03.2020

grafika

Podjęcie decyzji o zakupie danego mieszkania czy domu nie jest łatwe. W Bydgoszczy jest wiele ofert, które różnią się pod względem lokalizacji, cen i oferowanych udogodnień. Radzimy, na co zwracać uwagę podczas poszukiwania przyszłego gniazdka.

więcej

Chcesz kupić mieszkanie lub dom w Bydgoszczy? Sprawdź, na co zwracać uwagę w ogłoszeniach

Dawid Płociński
28.02.2020

grafika

Przeglądanie ogłoszeń z mieszkaniami na sprzedaż w Bydgoszczy to często zadanie niełatwe. Mnogość ofert i wymienianych atutów może porządnie namieszać w głowie. Warto więc podejść do szukania mieszkania na spokojnie, zwracając uwagę na wymienione poniżej elementy ogłoszeń.

więcej

Dom wolnostojący w Bydgoszczy, a może szeregowiec? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę!

Dawid Płociński
13.02.2020

grafika

Mieszkanie w bloku w Bydgoszczy ma swoje zalety, ale wielu osobom marzy się większa przestrzeń, poczucie swobody i kawałek dodatkowej przestrzeni na zewnątrz, gdzie można by urządzić ogród lub miejsce zabaw dla dzieci. Takie możliwości dają dom wolnostojący oraz szeregówka. Które z tych rozwiązań jest lepsze i jaką nieruchomość na sprzedaż w Bydgoszczy nabyć? Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych inwestora.

więcej

Wynajem czy kupno nieruchomości – na co zdecydować się w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
08.02.2020

grafika

Wynajmować, czy kupować – przed takim dylematem staje niejedna osoba, która szuka dla siebie mieszkania w Bydgoszczy. Tak naprawdę nie ma jednej złotej rady, która rozwiązywałaby tę kwestię w sposób jednoznaczny. Dla jednego człowieka kupno może okazać się o wiele bardziej korzystne, a dla innego najbardziej rozsądnym wyborem jest wynajem. Wszystko zależy od sytuacji rodzinnej, zawodowej oraz indywidualnych potrzeb oraz planów na przyszłość.

 

więcej

Zakup działki w Bydgoszczy – niezabudowanej czy z rozpoczętą budową?

Dawid Płociński
30.01.2020

grafika

Kupno działki w Bydgoszczy to pierwszy krok do wybudowania własnego domu. Ze znalezieniem tej najwłaściwszej i spełniającej wszystkie oczekiwania inwestora parceli bywa trochę problemów, jednak warto poświęcić na to odpowiednio dużo czasu, by móc potem przez długie lata cieszyć się z wybranego przez siebie miejsca do życia. Co jednak, jeśli na działce, która nam się spodobała, jest już nieruchomość?

więcej

Nieruchomość z rynku wtórnego – co warto wiedzieć przed zakupem?

Dawid Płociński
23.01.2020

grafika

Na osoby zainteresowane zakupem nieruchomości pochodzącej z rynku wtórnego może czekać wiele, niekoniecznie miłych niespodzianek. O ile domy czy mieszkania nabywane od firmy deweloperskiej lub budowane własnym sumptem nie mają obciążenia w postaci wad prawnych czy zadłużenia, o tyle w przypadku nieruchomości, które miały wcześniej innych właścicieli, takie ryzyko jest realne.

więcej

5 błędów, które utrudnią Ci sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy

Dawid Płociński
13.01.2020

grafika

Sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy wymaga od właścicieli nieruchomości wysiłku i dużego zaangażowania, które mają na celu zainteresowanie potencjalnych kupujących naszą ofertą. Niestety nawet niewielkie błędy popełniane już na etapie tworzenia treści ogłoszenia czy wykonywania fotografii mieszkania mogą odstraszyć kupców, a co za tym idzie – utrudnić nam sfinalizowanie transakcji kupna lokalu mieszkalnego. Sprawdź, jakich błędów należy się wystrzegać przy sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy.

więcej

Sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy – jak się do niej przygotować?

Dawid Płociński
03.01.2020

grafika

Naprawić drobne usterki, pomalować ściany, a może zrobić generalny remont mieszkania? Wiele osób, podejmując decyzję o sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy, zastanawia się, jak przygotować się do tego przedsięwzięcia. Okazuje się, że wykonanie kilku prostych czynności wystarczy, by oszczędzić czas i nerwy, a w konsekwencji szybko i bezproblemowo sprzedać swoją nieruchomość.

więcej

Bezpieczny wynajem mieszkania w Bydgoszczy – nasze porady

Dawid Płociński
19.12.2019

grafika

Wynajem mieszkania w Bydgoszczy zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Zniszczenie lokalu czy problem z terminowymi płatności to tylko nieliczne z trudności, które mogą napotkać osobę wynajmującą lokal. Sprawdź, jak bezpiecznie wynająć mieszkanie.

więcej

Sprzedaż mieszkania - dlaczego warto powierzyć zadanie profesjonalistom z biura nieruchomości?

Dawid Płociński
13.12.2019

grafika

Sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy czy w innym większym mieście nie należy do prostych zadań. Decydując się na sprzedaż posiadanego przez nas lokalu, chcemy uzyskać dobrą cenę, zależy nam też na tym, by cała transakcja przebiegła sprawnie i bez żadnych nieprzewidzianych problemów. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty biura nieruchomości, które służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy za pośrednictwem profesjonalnego biura nieruchomości.

więcej

Nowe inwestycje w Bydgoszczy – dlaczego nie warto zwlekać z kupnem mieszkania?

Dawid Płociński
07.12.2019

grafika

Niezależnie od charakteru zawieranej transakcji dobrze jest wiedzieć, co się kupuje. Niewygodne buty zazwyczaj łatwo zwrócić – a jak jest z kupnem mieszkań, które dopiero się budują? W wielu z nas podobna decyzja może powodować obawy, jednak dzisiaj udowadniamy, dlaczego nie warto zwlekać z kupnem nieruchomości.

więcej

Typy domów w Bydgoszczy

Dawid Płociński
28.11.2019

grafika

Decydując się na kupno domu w Bydgoszczy, stajemy przed wyborem, jaki jego typ wybrać. Wśród bogactwa ofert znaleźć można domy wolnostojące, szeregowce czy też bliźniaki. Dziś opisujemy najczęstsze typy domów na sprzedaż i wskazujemy ich najważniejsze cechy.

więcej

Mieszkanie w Bydgoszczy jako zabezpieczenie na przyszłość

Dawid Płociński
15.11.2019

grafika

Masz własny dom, ale właśnie trafiła się okazja, by kupić tanio ładne mieszkanie? Nawet, gdy nie planujesz przeprowadzki zakup nieruchomości może okazać się trafioną inwestycją. Bydgoszcz to bowiem rozwojowe miasto, które coraz bardziej staje się przyjaznym miejscem do życia.

więcej

Dlaczego zdecydować się na zakup mieszkania z rynku wtórnego w Bydgoszczy?

Dawid Płociński
08.11.2019

grafika

Szukając mieszkania do kupna w Bydgoszczy, stajemy przed wyborem: zdecydować się na lokum z rynku pierwotnego czy wtórnego? Dziś postaramy się przedstawić zalety opcji kupna mieszkania z rynku wtórnego, wskazując na najważniejsze plusy tego rozwiązania.

Dlaczego warto przyjrzeć się mieszkaniom na sprzedaż z rynku wtórnego?

więcej

Mieszkanie dla młodej osoby w Bydgoszczy - jakie wybrać?

Dawid Płociński
30.10.2019

grafika

Bydgoszcz jest największym miastem województwa kujawsko-pomorskiego. Młode osoby do zamieszkania w nim zachęcać może szeroki wybór szkół wyższych, rozwijający się rynek pracy i bogactwo atrakcji turystycznych. Jakich mieszkań dla młodych osób warto szukać w Bydgoszczy? Dziś podpowiadamy!

więcej

Słoneczne mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy – wady i zalety

Dawid Płociński
25.10.2019

grafika

Słońce, plaża, relaks to słowa, która z pewnością w wielu z nas wywołują wyłącznie pozytywne skojarzenia. Zatem nie bez powodu również odpowiednie nasłonecznienie mieszkania okazuje się tak istotne dla potencjalnego kupca. Jeśli chcesz czuć się komfortowo w swoich czterech ścianach, to zwróć szczególną uwagę na rozkład pomieszczeń pod względem wpadającego do nich słońca.

więcej

Mieszkanie w bloku – wady i zalety

Dawid Płociński
17.10.2019

grafika

Szukając swojego wymarzonego miejsca do zamieszkania w Bydgoszczy, stajemy przed nie lada dylematem. Zastanawiamy się, czy wybrać dom, mieszkanie w kamienicy, bloku a może zdecydować się na kupno lokum w szeregowcu. Wszystkie te rozwiązania mają zarówno wady, jak i zalety. Dziś pod lupę bierzemy mieszkania w blokach w Bydgoszczy i wskazujemy wszelkie „za” i „przeciw” odnośnie obrania tego rozwiązania.

więcej

Czy warto zorganizować dzień otwarty przy sprzedaży mieszkań?

Dawid Płociński
11.10.2019

grafika

Porządek, minimalizm w meblach i przyjemny, świeży zapach to połowa sukcesu w efektywnej sprzedaży mieszkania. Jednak, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse jako sprzedającego, zorganizuj dzień otwarty – o tym, czym on jest i jak bardzo Ci pomoże w sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy, dowiesz się w dzisiejszym artykule.

więcej

Dom czy mieszkanie w Bydgoszczy – na co się zdecydować?

Dawid Płociński
27.09.2019

grafika

Wybór miejsca do zamieszkania jest bez wątpienia jedną z trudniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć w życiu. Przestrzeń, w której się funkcjonuje, ma niebagatelne znaczenie dla naszego samopoczucia i ogólnego poziomu zadowolenia. Podczas poszukiwania swojego lokum, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników i zastanowić się nad własnymi oczekiwaniami i potrzebami swoimi i swoich bliskich.

więcej

Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy– sprawdź, czym jest powierzchnia dodatkowa

Dawid Płociński
20.09.2019

grafika

Powierzchnią dodatkową w mieszkaniach są określane balkony, tarasy oraz loggie. Nie są one przeznaczone do ciągłego użytkowania przez mieszkańców, więc zazwyczaj nie są wliczane do powierzchni użytkowej mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy. Przy odpowiedniej aranżacji i zastosowaniu ciekawych rozwiązań, można jednak urządzić z nich komfortowe miejsca wypoczynku i relaksu.

więcej

Stan deweloperski mieszkania zakupionego w Bydgoszczy – co oznacza?

Dawid Płociński
18.09.2019

grafika

Mieszkania w stanie deweloperskim są wyborem większości osób kupujących nieruchomość na rynku pierwotnym w Bydgoszczy. Co właściwie oznacza ten termin i na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę inwestując we własne cztery katy w takim standardzie?

więcej

Mieszkanie na ostatnim piętrze – plusy i minusy rozwiązania

Dawid Płociński
06.09.2019

grafika

Nie bez powodu mieszkania na ostatnim piętrze są zazwyczaj jednymi z droższych w ofercie firm deweloperskich. Z tych lokali zazwyczaj rozciąga się najbardziej atrakcyjny widok na okolicę i panoramę miasta. Nieruchomości położone na najwyższej kondygnacji w Bydgoszczy maja też jednak swoje wady. Warto je poznać, zanim podejmie się ostateczną decyzję o wyborze wymarzonego mieszkania.

więcej

Czy warto kupić mieszkanie w kamienicy?

Dawid Płociński
23.08.2019

grafika

Kamienicą zazwyczaj nazywamy starszy budynek zlokalizowany w środkowej części miasta. Posiada on co najmniej jedno piętro i zwykle sąsiaduje z innymi budynkami. Mieszkania w kamienicach przyciągają uwagę miłośników przestronnych pomieszczeń i osób, którym zależy na mieszkaniu w pobliżu centrum miasta Bydgoszczy. Wyjaśniamy, czy warto zdecydować się na zakup takiego lokalu.

więcej

Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach Bydgoszczy – co wybrać?

Dawid Płociński
16.08.2019

grafika

Zanim zdecydujemy się na kupno mieszkania w Bydgoszczy powinniśmy określić, jaka część miasta możliwie jak najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Większość osób zastanawia się nad tym, która lokalizacja będzie lepsza – środek czy obrzeża Bydgoszczy. Wyjaśniamy, czym różni się życie w centrum od mieszkania w nieruchomościach znajdujących się na obrzeżach miasta.

więcej

Lokalizacja mieszkania wystawionego na sprzedaż – na co zwrócić uwagę?

Dawid Płociński
08.08.2019

grafika

Mieszkanie powinno być maksymalnie dopasowane do naszych upodobań, trybu życia, jak również warunków finansowych. Jeżeli myślimy o kupnie lokalu wystawionego na sprzedaż w Bydgoszczy, koniecznie zastanówmy się nad tym, czy odpowiada nam lokalizacja danej nieruchomości. Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę zanim podejmiemy decyzję o zakupie nowego lokum?

więcej

Jakie pytania warto zadać przed podjęciem decyzji o kupnie mieszkania?

Dawid Płociński
02.08.2019

grafika

Zakup nieruchomości to ważne wydarzenie, które wymaga wielu przemyśleń. Przed podjęciem decyzji warto dobrze poznać lokal. Najwięcej wątpliwości zazwyczaj dotyczy mieszkań na rynku wtórnym. Podpowiadamy, jakie pytania dobrze jest zadać zanim zdecydujemy się na kupno lokum.

więcej

Mieszkanie na parterze – plusy i minusy!

Dawid Płociński
25.07.2019

grafika

Imponujący widok z okna z dziesiątego piętra czy może własny ogródek w mieszkaniu na parterze – na co się zdecydować? Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie może Ci się spodobać, dlatego przed ostatecznym wyborem czterech ścian dobrze poznaj własne preferencje. Dzisiaj przybliżamy atuty, a także słabsze strony mieszkania na parterze – tak abyś mógł się przekonać, czy ta propozycja Ci odpowiada.

więcej

Mieszkanie dla rodziny z dziećmi w Bydgoszczy – co wybrać?

Dawid Płociński
19.07.2019

grafika

Cisza, spokój, plac zabaw, dużo zieleni i monitorowane osiedle to z pewnością marzenie niejednego rodzica. Chcemy bezpieczeństwa dla swoich dzieci, dlatego wybierając mieszkanie zwracamy uwagę na wyżej wymienione aspekty. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku, co zrobić, by zakupione mieszkanie w Bydgoszczy okazało się jedną z Twoich lepszych decyzji.

więcej

Home staging, czyli sztuka sprzedaży mieszkań

Dawid Płociński
12.07.2019

grafika

W czystych, pachnących i ładnie wyglądających wnętrzach dużo lepiej się rozmawia, gotuje – a przede wszystkim zachęca do zakupu. Jeśli właśnie zamierzasz spotkać się z potencjalnym nabywcą Twojej nieruchomości, to ten artykuł jest przygotowany specjalnie dla Ciebie. Poznaj czym jest home staging – i dlaczego tak bardzo może Ci pomóc.

więcej

Kupno mieszkania w Bydgoszczy dla pary – na co się zdecydować?

Dawid Płociński
28.06.2019

grafika

Centrum miasta, a może jednak spokojna okolica? Miedzyń, Szwederowo czy Osiedle Leśne? O tym, gdzie najlepiej zamieszkać we dwoje w Bydgoszczy, podpowiadamy w dzisiejszym artykule. Zobacz, na co zwrócić szczególną uwagę, by nie było Wam ani zbyt smutno, ani zbyt ciasno.

więcej

Remont mieszkania przed sprzedażą – czy to się opłaca?

Dawid Płociński
07.06.2019

grafika

Czyste, pachnące nowością mieszkania z pewnością rozchodzą się jak świeże bułeczki. Lubimy bowiem wysoki standard, a schludne pomieszczenia od razu przyciągają uwagę potencjalnego kupca. Czy to jednak oznacza, że sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu, nie będzie korzystną transakcją? Ależ nic bardziej mylnego! Dzisiaj podpowiadamy, co warto zrobić, by sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy, nawet te o nieco niższym standardzie.

więcej

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy - jakie aspekty sprawią, że będzie profesjonalne?

Dawid Płociński
07.06.2019

grafika

Sprzedaż mieszkania to często trudna decyzja. Niejednokrotnie jesteśmy związani z miejscem, które chcemy sprzedać, i nie jest łatwo nam się z nim rozstać. Jeśli jednak ostatecznie zdecydujemy się już na sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy, warto zastanowić się jak powinno wyglądać nasze ogłoszenie, które zachęci potencjalnych nabywców do kupna nieruchomości.

więcej

Jak wybrać mieszkanie dla singla w Bydgoszczy? Nasze porady!

Dawid Płociński
17.05.2019

grafika

Życie na emeryturze czy też z dziećmi z pewnością determinuje naszą decyzję o wyborze mieszkania. Nierzadko szukamy spokojnej okolicy, a w jej pobliżu parku, sklepu oraz przedszkola. Chcemy czuć się bezpiecznie, dlatego zwracamy uwagę na wiele czynników. Jak jest natomiast z mieszkaniem dla singla? Na co zwrócić szczególną uwagę? Dzisiaj zatem podpowiadamy, co należy zrobić, by dla jednej osoby znaleźć idealną przestrzeń.

więcej

Czy warto wynajmować mieszkania studentom?

Dawid Płociński
17.04.2019

grafika

Sezon letni zwykle inauguruje poszukiwania mieszkań do wynajęcia przez studentów. Liczą oni w ten sposób na zdobycie jak najlepszej okazji, czyli znalezienie lokum z atrakcyjną lokalizacją i korzystną ceną. Dziś zastanawiamy się, czy warto wynajmować mieszkania dla studentów w Bydgoszczy.

więcej

Sprzedajesz nieruchomość w Bydgoszczy? Sprawdź, jakich błędów powinieneś unikać!

Dawid Płociński
05.04.2019

grafika

Sprzedawanie nieruchomości nie musi być wcale trudne. Wystarczy poznać pewne zasady oraz wystrzegać się przed popełnianiem błędów. Pułapki, które na nas czyhają, mogą bowiem również ponieść klęskę – dzisiaj pokazujemy, jak im w tym łatwo pomóc. Są pewne kwestie, które warto szczególnie zapamiętać, by w skuteczny sposób sprzedać mieszkanie w Bydgoszczy.

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem