


















Opis nieruchomości
Apartament czteropokojowy (98m2) na drugim piętrze zlokalizowany na zamknięte i strzeżonym osiedlu w pobliżu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni, a także dwóch łazienek. W chwili obecnej został podzielony na dwa osobne mieszkania. Pokój z kuchnią i łazienką stanowi jedno mieszkanie. Dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka stanowią drugie mieszkanie. Z łatwością można wrócić do poprzedniego rozkładu.
Na każdym piętrze tylko jedno mieszkanie.
Widok z okien na las oraz inne budynki, cicha lokalizacja w odległości 3km od centrum miasta.
W promieniu jednego kilometra znajduje się wiele placówek oświatowych, służby zdrowia oraz pełna infrastruktura handlowa.
Na osiedlu mieści się duży plac zabaw i miejsce odpoczynku z fontanną
Mocno polecam!
STANDARD:
Podłogi – deska barlinecka, terakota;
Ściany - gładź gipsowa, glazura;
Parapety – PCV;
Okna – PCV
W cenie pozostaje: zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD, armatura łazienkowa, szafa wnękowa
OPIS BUDYNKU
Dwupiętrowy apartamentowiec, (położony na terenie ogrodzonym , monitorowanym) wybudowany w 2006 roku.
INFORMACJE DODATKOWE
Przyległości: balkon, miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 40.000zł.) oraz dwa miejsca postojowe przed budynkiem (dodatkowo 20.000zł. za każde).
Zabezpieczenia: domofon, drzwi antywłamaniowe,monitoring, ochrona.
Ogrzewanie: centralne miejskie
Wysokość czynszu: 800 zł (na 4 osoby)
Wystawa okien: północ, wschód, południe; widok na: las, inne budynki
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły




